TworzymyGłos Regionu

OSP Konradowo wygrało Międzygminne Zawody Prądopiłki Strażackiej

Poniedziałek, 16 lipca 2018 o 15:48, aktualizacja Wtorek, 24 lipca 2018 o 11:44, autor: 0 1438
OSP Konradowo wygrało Międzygminne Zawody Prądopiłki Strażackiej

W sobotę (14 lipca) odbyły się Międzygminne Zawody Prądopiłki Strażackiej w Przybyszowie. Na stawach pojawiło się 7 jednostek. Uroczystego otwarcia dokonał Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła i Prezes OSP Przybyszów Walerian Gierek. Po pięciogodzinnej rywalizacji zwycięzcą została jednostka OSP Konradowo, która pokonała w finale OSP Potrzebowo, dopiero po rzutach karnych. 

W meczu o trzecie miejsce spotkały się dwie drużyny ze sławskiej gminy. OSP Sława uległa zespołowi gospodarzy 0-1. Zastępca Burmistrza Sławy Krzysztof Gruszewski wraz z przedstawicielem organizatorów wręczyli zwycięzcom puchary, a drużynom, którym nie udało się stanąć na podium pamiątkową statuetkę za udział. W imieniu organizatorów serdeczne podziękowania dla OSP Sława, OSP Śmieszkowo, OSP Szlichtyngowa, OSP Konradowo, OSP Kaszczor i OSP Potrzebowo.

(źródło: slawa.pl)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl