TworzymyGłos Regionu

Ogólnopolskie wyróżnienie dla Magdaleny Birut

- za "Małe miasto wielkich przeżyć" - doceniono MZW

Poniedziałek, 17 lutego 2020 o 13:23, aktualizacja Poniedziałek, 17 lutego 2020 o 13:33, autor: 2 1308
Ogólnopolskie wyróżnienie dla Magdaleny Birut

15 lutego, podczas gali finałowej 28 Ogólnopolskiego Przeglądu Książki Krajoznawczej i Turystycznej, Muzeum Ziemi Wschowskiej zostało wyróżnione przez Magazyn i Portal Rynku Wydawniczego jako wydawca publikacji "Małe miasto wielkich przeżyć. Przewodnik po Wschowie dla dzieci i nie tylko..." i "Małe muzeum pełne skarbów. Przewodnik po Muzeum Ziemi Wschowskiej dla dzieci i nie tylko..."

Przewodniki, które były częścią projektów realizowanych w programie grantowym Muzeum Historii Polski "Patriotyzm Jutra" 2017 i 2018 - z oprawą graficzną i ilustracjami stworzonymi przez Aleksandrę Malczewską-Sąsiadek - do dziś urozmaicają muzealną edukację, są doskonałą promocją Wschowy i umilają poznawanie dziedzictwa kulturowego regionu.

Magdalena Birut szczególnie dziękuje panu Alfredowi Röslerowi, który jako członek Wielkopolskiego Klubu Publicystów Krajoznawczych zgłosił przewodniki Muzeum Ziemi Wschowskiej do przeglądu. Według pani Magdaleny podziękowania należą się całemu zespołowi Muzeum Ziemi Wschowskiej, uczestnikom projektów, prowadzącym warsztaty, patronom medialnym, a szczególnie ówczesnej pani dyrektor Marcie Małkus dziękujemy za wsparcie podczas realizacji projektów.

Trzeba pamiętać, że tego typu działania nie byłyby możliwe, gdyby nie pomoc w postaci tzw. wkładów własnych do projektów. W tym przypadku udzielili jej: Bank Spółdzielczy we Wschowie, Powiat Wschowski i Gabinet Kosmetyczny EVA.

MŁ i MZW

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Widz
19.02.2020 11:38

Gratuluję!!!

avatar
~elwl
19.02.2020 11:43

pięknie!!! BRAWO

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl