Odbyła się 9 edycja turnieju ,,Od przedszkola do Ligi Światowej"

Środa, 06 czerwca 2018 o 15:38, aktualizacja Czwartek, 14 czerwca 2018 o 13:40, autor: 0 1031
Odbyła się 9 edycja turnieju ,,Od przedszkola do Ligi Światowej

6 czerwca miała miejsce 9 edycja ,,Od przedszkola do Ligi Światowej", czyli turniej piłki nożnej, w której wzięły udział wszystkie publiczne przedszkola z terenu gminy. Zawody odbyły się na boisku Orlika w Szkole Podstawowej nr 1 we Wschowie, a pomysłodawcą turnieju jest Samorządowe Przedszkole nr 1.

- Spotykamy się po raz dziewiąty - mówi Małgorzata Bryjak dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 1 we Wschowie - są to zawody, które rozwijają sprawność fizyczną przedszkolaków.  9 lat temu przyszła nam myśl, że warto szukać w naszych szeregach utalentowanych przedszkolaków. Pomagamy im dalej się rozwijać, wspieramy w tym i przedszkolaków i rodziców, wskazując miejsca, gdzie swoje talenty mogą szlifować i kontynuować przygodę ze sportem.

Jak mówi pani dyrektor Bryjak w działaniach, zmierzających do rozwoju samego turnieju, wspierają organizatorów Urząd Miasta i Gminy Wschowa, fundując nagrody dla wszystkich uczestników, Centrum Kultury i Rekreacji oraz Szkoła Podstawowa nr 1 we Wschowie, na której to obiekcie odbywa się co roku turniej ,,Od przedszkola do Ligi Światowej".

(rak/foto: koper)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaRuszyła kampania wyborcza. Wybory samorządowe już 21 października
14.08.201812 836
Premier Mateusz Morawiecki ogłosił dzisiaj (14 sierpnia) datę wyborów samorządowych. Wybory do samorządów wojewódzkich, powiatowych i gminnych wraz z wyborami na burmistrza (...
nazwa
Światłowód na Zaciszu
12.08.20187 3339

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl