TworzymyGłos Regionu

Odbyła się 9 edycja turnieju ,,Od przedszkola do Ligi Światowej"

Środa, 06 czerwca 2018 o 15:38, aktualizacja Czwartek, 14 czerwca 2018 o 13:40, autor: 0 1602
Odbyła się 9 edycja turnieju ,,Od przedszkola do Ligi Światowej

6 czerwca miała miejsce 9 edycja ,,Od przedszkola do Ligi Światowej", czyli turniej piłki nożnej, w której wzięły udział wszystkie publiczne przedszkola z terenu gminy. Zawody odbyły się na boisku Orlika w Szkole Podstawowej nr 1 we Wschowie, a pomysłodawcą turnieju jest Samorządowe Przedszkole nr 1.

- Spotykamy się po raz dziewiąty - mówi Małgorzata Bryjak dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 1 we Wschowie - są to zawody, które rozwijają sprawność fizyczną przedszkolaków.  9 lat temu przyszła nam myśl, że warto szukać w naszych szeregach utalentowanych przedszkolaków. Pomagamy im dalej się rozwijać, wspieramy w tym i przedszkolaków i rodziców, wskazując miejsca, gdzie swoje talenty mogą szlifować i kontynuować przygodę ze sportem.

Jak mówi pani dyrektor Bryjak w działaniach, zmierzających do rozwoju samego turnieju, wspierają organizatorów Urząd Miasta i Gminy Wschowa, fundując nagrody dla wszystkich uczestników, Centrum Kultury i Rekreacji oraz Szkoła Podstawowa nr 1 we Wschowie, na której to obiekcie odbywa się co roku turniej ,,Od przedszkola do Ligi Światowej".

(rak/foto: koper)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl