Od marca spotkania z mieszkańcami gminy

Piątek, 17 lutego 2017 o 11:14, aktualizacja Środa, 22 lutego 2017 o 13:00, autor: 42 2211
Od marca spotkania z mieszkańcami gminy

Burmistrz Szlichtyngowej Elżbieta Rahnefeld wraz z początkiem marca odbędzie spotkania z mieszkańcami gminy w 9 miejscowościach. Pierwsze zaplanowane jest 2 marca w Kowalewie, ostatnie 16 marca w Nowych Drzewcach. W trakcie tych spotkań pani burmistrz zamierza przedstawić mieszkańcom dotychczasowe działania gminy oraz wysłuchać problemów, z jakimi mieszkańcy na co dzień się borykają.

Burmistrz Rahnefeld od początku swojej kadencji zapowiadała, że będzie spotykać się z mieszkańcami dwa razy do roku. I słowa dotrzymuje.

- Jest to sposób, żeby omówić z lokalną społecznością najpilniejsze problemy, które ich zdaniem wymagają zaangażowania gminy - mówi burmistrz Szlichtyngowej - będę omawiała również bieżące sprawy samorządu.

Poniżej zamieszczamy harmonogram spotkań:

02.03.2017r. – Kowalewo godz. 19:00

03.03.2017r. – Stare Drzewce godz. 18:00

06.03.2017r. – Dryżyna godz. 18:00

07.03.2017r. – Jędrzychowice godz. 18:00

09.03.2017r. – Wyszanów godz. 18:00

13.03.2017r. – Zamysłów godz. 18:00

14.03.2017r. – Górczyna godz. 18:00

15.03.2017r. – Gola godz. 18:00

16.03.2017r. – Nowe Drzewce godz. 18:00

(rak)

REKLAMA

Komentarze (42)

avatar
~Adaś
17.02.2017 12:30

Pierwszy raz po przeczytaniu tej treści komunikatu nadanego z "ratusza" miasta Szlichtyngowa, uśmiechnęła mi się gęba, bo jednak potrafią myśleć ? Za około 1,5 roku wybory na szczeblu podstawowym więc doszli już do wniosku, że aby na kolejne lata zapewnić sobie wytchnienie i mniej potu na czole, należy już zaprezentować troskę o obywatela. Przecież to w większości krajanie, w tym środowisku każdy się doskonale zna i rozumie, każdy jest już po ekonomicznym, ogólnospołecznym i propagandowym "przeszkoleniu" przez p. burmistrz Rahnefeld które wywodzi się z poprzedniej kampanii wyborczej. Oprócz zapowiadanej informacji - od początku swojej kadencji zapowiadała, że będzie spotykać się z mieszkańcami dwa razy do roku - pamiętam , że zapowiadała o wiele ważniejsze rzeczy ( pisane przez Pana rk). Deklarowała, że zrewolucjonizuje tą gminę , że zaleje środkami UE , że inwestorzy będą cieli wstęgi przy nowych halach , że powstaną nowe powierzchnie uzbrojone dla czynnego biznesu, remontu szkół , dróg , hydroforni, parku i wielką ecoinwestycję stanicy Baryczy .......... oj, czego to jeszcze w tych domach Wyborców się nie mówiło ? Czy dzisiaj ktoś jeszcze pamięta te czasy ? przecież to jeszcze nie zarosło trawą, przecież ta obłuda dalej "pływa" po "stawie obietnic" ? hmmmm.... , jak długo i jak mocno te kobiety muszą wierzyć w to co mówią, że nie dochodzi do nich KOMUNIKAT - DOŚĆ ! Kobieta to miłosierdzie, dobro i matczyna miłość ale jako władca jest już empirycznym "pinokio" . Adaś

avatar
~Do Adaśia
17.02.2017 13:50

Jak mówi stare przysłowie " Głupich nie sieją , sami się rodzą ". No i paru się narodzi i ponownie zagłosuje ! . Natura polaka jest taka że przed i po szkodzie głupi jest . I tak interes się kręci niekoniecznie w dobrą stronę .

avatar
~Wyborca
17.02.2017 16:20

Najważniejsze aby ją odsunąć od władzy, ona zmarnowała nam czas na dogonienie normalności

avatar
~Bronfa
17.02.2017 19:48

Tonący łajby się trzyma!

avatar
~do Adasia
17.02.2017 20:12

"empiryczny pinokio " to bardzo delikatne określenie tej osoby

avatar
~mieszkaniec
17.02.2017 22:04

Spotkania i co z tego ,jak było tak jest a może jeszcze gorzej.....akcja wyborcza rozpoczęta.My mieszkańcy Szlichtyngowy nie mamy zamiaru tego już więcej tolerować nie możemy się już nabrać na tego rodzaju obiecanki...never

avatar
~ZEB
18.02.2017 07:05

Całe szczęście , że takich wiecznych malkontentów na czele z Adasiem jest tylko garstka .Reszta mieszkańców widzi szybki rozwój gminy pod rządami p. burmistrz. Po spotkaniach z p. burmistrz optymizm wśród mieszkańców gminy będzie jeszcze większy

avatar
~Denis
18.02.2017 10:21

Co znowu będzie płaczliwym głosem namawiać i prosić o wybaczenie? Ja chciałam zrobić ale nie mogłam? albo ja chcę i dużo zrobię a wy mi pomożecie >? ja z wami a wy zemną? albo jak zagłosujecie to wam dam węgiel na zimę? albo zapomogę lepszą? Ludzie znamy te bajeczki czerwonego kapturka!

avatar
~do mieszkańca
18.02.2017 13:52

Zainteresowanym polecam stronę ZW z 23 listopada 2015 " Inwestycje w gminie Szlichtyngowa" Kluczowymi inwestycjami w gminie Szlichtyngowa, w ramach realizacji których gmina planuje aplikować o środki unijne to stacja uzdatniania wody w Starych Drzewcach remont i modernizacja stacji wody w Górczynie, modernizacja oczyszczalni ścieków w Szlichtyngowej, rewitalizacja parku w Górczynie, budowa muszli koncertowej, budowa przystani " Ujście Baryczy" , budowa ścieżek rowerowych łączących sąsiednie gminy, imprezy kulturalne jak warsztaty muzyczno - teatralne, wrzesniowe pokazy talentów, warsztaty kulturalne, nauki kręcenia klipów i tymi właśnie osiągnięciami burmistrz będzie chciała się pochwalić mieszkańcom.

avatar
~Wybrca
18.02.2017 15:31

ZEBie - szybko to ci się w głowie poprzestawiało , zresztą jak zawsze.

avatar
~Aga
18.02.2017 18:33

MY w jedzychowicach nie chcemy tej pani:(

avatar
~krzys
18.02.2017 19:01

GDZIE BYLA TA OSOBA PRZEZ TEN CZAS TERAZ SIE UKAZUJE

avatar
~Krystian
18.02.2017 21:18

gdzie była ta pani jak jej nie było

avatar
~Bronfa
18.02.2017 22:19

Nie chcemy tych spotkań !!!!!!!!!!!!!

avatar
~Antek
18.02.2017 23:59

Ad ZeB - 99% komentarzy negatywnych a ty piszesz , że Adaś jest jedynym malkontentem ? oprzytomniej , daj spokój , cały czas tylko ośmieszasz się

avatar
~Agata O
19.02.2017 15:08

Ja na dzień dzisiejszy żałuję że głosowałem to był muj głupi wybór

avatar
~Wyborca
19.02.2017 21:14

Tylko nie zawracaj głowy nowymi obietnicami, znamy to na pamięć , co zrobisz , co wybudujesz i ile pieniędzy pozyskasz z Unii . Nie kłam , daj nam już spokój , podaj się do dymisji.

avatar
~Bogdan
19.02.2017 22:32

Kowalewo nie chcę tez:-(

avatar
~Marek
19.02.2017 22:34

My mieszkańcy gminy Szlichtyngowa zaśpiewajmy p/burmistrz to już jest koniec

avatar
~Bond
20.02.2017 15:25

To co burmistrz na tych zebraniach chce przekazać nazywam bzdetem. Ta pani liczy i oczekuje poparcia w 2018, bardzo się przeliczy.