Od 60 lat prowadzi Zakład Zegarmistrzowski w Sławie

Piątek, 14 lipca 2017 o 12:06, aktualizacja Środa, 19 lipca 2017 o 09:46, autor: 2 1347
Od 60 lat prowadzi Zakład Zegarmistrzowski w Sławie

Pan Marian Michałowski od 70 lat jest zegarmistrzem. Wszystko zaczęło się w 1947 roku, przez 10 lat pracował w Poznaniu i Lesznie. W 1957 przyjechał do Sławy i od tego czasu, nieprzerwanie prowadzi Zakład Zegarmistrzowski w Sławie. 

W tym roku panu Marianowi Michałowskiemu zostanie przyznany ,,Sławski Laur". Postanowiliśmy porozmawiać z mieszkańcami Sławy, czy korzystają z usług Zakładu Zegarmistrzowskiego. Odwiedziliśmy również pana Mariana w jego Zakładzie. Poniżej prezentujemy fragmenty materiału filmowego. Wkrótce zamieścimy całość.

(rak)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar
~ext7
14.07.2017 21:17

Trybik - tak mówiliśmy ,my rdiotechnicy sławscy na pana Mariana. Hmm... Jak trzeba było przetoczyć , przeszlifować ośkę, to starszy kolega wypowiadał znamienne zdanie-szoruj do trybika. Panie Marianie !!! Przede wszystkim DUŻO ZDROWIA, a z całą resztą ,to Pan sobie poradzi.

avatar
~Adaś
15.07.2017 13:06

A ja dopiero jestem za połową tego czasu ? ...... długowieczność zawodowa p. Trybika jest fenomenalna , wychowany na zdrowym schabowym i czosnku, wieczorem obowiązkowo porcja "swojej" nalewki, a dzisiaj co ? ....... "pasza" przerabiana w mikrofali . Adaś

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl