TworzymyGłos Regionu

O Jarmarku Produktu Lokalnego w Sławie rozmawiamy z Tomaszem Krzymińskim

Poniedziałek, 23 kwietnia 2018 o 13:52, aktualizacja Wtorek, 01 maja 2018 o 14:09, autor: 0 1235
O Jarmarku Produktu Lokalnego w Sławie rozmawiamy z Tomaszem Krzymińskim

Wystawcy, kupcy, produkty lokalne, góralska kapela i występy artystyczne. Wszystko to pojawi się na Jarmarku Produktu Lokalnego, który odbędzie się w długi weekend majowy na Starym Rynku w Sławie. O tym co przyciąga coraz to większą liczbę odwiedzających, w czym tkwi sukces corocznego sławskiego jarmarku oraz o atrakcjach przygotowanych przez organizatorów porozmawialiśmy z Tomaszem Krzymińskim, dyrektorem Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku.

Damian Świtoń: Kiedy, gdzie i w jakich godzinach odbędzie się wydarzenie, o którym porozmawiamy, a mianowicie Jarmark Produktu Lokalnego?

Tomasz Krzymiński:  Aktualnie znajdujemy się nad naszym pięknym jeziorem, jednak jarmark odbędzie się w innym, również atrakcyjnym miejscu na terenie Sławy, a mianowicie na naszym Rynku. Mieszkańcy nazywają to miejsce Starym Rynkiem, jednak dokładniej jest to Plac Rynek, wokół kościoła. Tradycyjnie rozstawione tam zostaną stoiska. Jeśli chodzi o datę, to bawimy się w długi majowy weekend, 1-2 maja, od godziny 10:00 do godziny 18:00.

Zapraszamy do wysłuchania całego wywiadu.

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaCzytelniaDrewniana podłoga - jak ją wybrać?
21.03.20190 24
Podłoga powinna nie tylko stanowić ozdobę naszego domu, ale jednocześnie musi służyć nam przez długie lata. Obecnie wyjątkowo popularnym materiałem wykorzystywanym do pokrycia powierzchni w ...
nazwa
Brawo, pani Elu
20.03.20192 632

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl