TworzymyGłos Regionu

Nowe oczyszczacze powietrza od Sharp

Piątek, 26 czerwca 2020 o 12:28, autor: 0 167
Nowe oczyszczacze powietrza od Sharp

Sharp jest przodującą na rynku marką oczyszczaczy powietrza. Swoją doskonałą renomę zawdzięcza doskonałej jakości oraz skuteczności w pozbywaniu się zanieczyszczeń. Unikatowa technologia Plasmacluster została stworzona z myślą o jeszcze skuteczniejszej walce z wirusami i stworzeniu optymalnych warunków w danym pomieszczeniu. Mnogość i różnorodność oferowanych produktów sprawia, że każdy znajdzie urządzenie odpowiadające jego preferencją.

Marka Sharp nie zwalnia tempa i wprowadza na rynek nowe modele. Tym razem oferowane przez nich produkty pozbawione zostały funkcji nawilżania. Dzięki temu oczyszczacze sprawdzą się w pomieszczeniach, w których wilgotność powietrza jest na odpowiednim poziomie. Nowymi modelami oczyszczaczy Sharp wprowadzonymi na rynek są: FP-J40EU-W, FP-J60EU-W, FP-J80EU-W.

Sharp FP-J40EU-W 

Sharp FP-J40EU-W przeznaczony został do pomieszczeń o powierzchni do 30 m². Wydajność oczyszczania kształtuje się na poziomie 240m³/h. Filtracja powietrza odbywa się za pomocą 3 filtrów. Filtr wstępny zatrzymuje wszelkie większe zanieczyszczenia, takie jak kurz, włosy czy sierść. Filtr węgla aktywnego służy do neutralizowania nieprzyjemnych zapachów oraz usuwania zanieczyszczeń gazowych. Głównym filtrem jest HEPA H13, który odpowiada za pozbywanie się 99,97% zanieczyszczeń. Wykorzystana w oczyszczaczu technologia Plasmacluster odpowiada za produkcję dodatnio i ujemnie naładowanych jonów. które skutecznie walczą z patogenami znajdującymi się w powietrzu.

Funkcje oczyszczacza Sharp FP-J40EU-W

Dużym udogodnieniem jest tryb automatyczny, który sam dostosowuje pracę oczyszczacza do warunków aktualnie panujących w pomieszczeniu. W trybie manualnym możemy przełączać prędkość wentylatora pomiędzy opcją niską/nocną, średnią lub wysoką. Funkcja Clean Ion Shower pozwala na godzinną, intensywną pracę jonizacji połączonej z pracą na najwyższych obrotach. O jakości powietrza informuje nas trójkolorowy wskaźnik. Dodatkową funkcją jest timer, za którego pomocą można zaprogramować pracę oczyszczacza. Wskaźnik konserwacji filtra poinformuje nas o konieczności wyczyszczenia zestawu.

Sharp FP-J60EU-W

Oczyszczacz Sharp FP-J60EU-W to urządzenie, którego wydajność na poziomie 396m³/h pozwala na skuteczne oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 48m². Filtracja odbywa się tak samo jak w modelu FP-J40EU-W (filtr wstępny, filtr węglowy, filtr HEPA H13). W oczyszczaczu wykorzystano generator jonów Plasmacluster high Density 25000. Wytworzone jony unieszkodliwiają znajdujące się w powietrzu wirusy, bakterie, roztocza, alergeny i inne szkodliwe drobnoustroje.

Tryby pracy oczyszczacza Sharp FP-J60EU-W

W oczyszczaczu Sharp FP-J60EU-W możemy skorzystać z trybu automatycznego, dzięki któremu urządzenie samo dobiera optymalne ustawienia do warunków aktualnie panujących w pomieszczeniu. Prędkość wentylatora manualnie możemy ustawić w trzech trybach: niskim, średnim i wysokim. Gdy szczególnie chcemy pozbyć się pyłków, wystarczy włączyć tryb POLLEN. Dużym udogodnieniem jest funkcja SLEEP, dzięki której praca i obroty oczyszczacza zostają zredukowane do minimum, a podświetlenia wyświetlacza zostają wygaszone. Godzinna, intensywna praca oczyszczacza i jonizatora możliwa jest dzięki trybowi Clean Ion Shower. Urządzenie zostało wyposażone także w czujnik kurzu, zapachu i natężenia światła. O jakości powietrza informuje nas kolorowy wskaźnik. Funkcjami dodatkowymi są timer oraz blokada rodzicielska.

Sharp FP-J80EU-W

Sharp FP-J80EU-W to największy model w nowej serii wypuszczonej przez producenta. Wydajność oczyszczacza kształtuje się na poziomie 480m³/h co pozwala na skuteczne oczyszczanie powietrza z powierzchni do 62m². W tym modelu także został wykorzystany 3-stopniowy system filtracji. Generator jonów Plasmacluster High Density 25000 poprzez wytwarzanie ujemnie i dodatnio naładowanych jonów, skutecznie walczy z napotkanymi na drodze patogenami.

Komfort użytkowania w oczyszczaczu Sharp FP-J80EU-W

Tak jak pozostałe modele, Sharp FP-J80EU-W został wyposażony także w tryb automatyczny. Urządzenie samo dobiera odpowiedni poziom pracy do warunków aktualnie panujących w pomieszczeniu. W trybie manualnym możemy skorzystać z trzech dostępnych prędkości wentylatora: niskiej, średniej i wysokiej. Jeżeli dużym problemem są pyłki, wtedy wystarczy włączyć tryb POLLEN. Natomiast Clean Ion Shower to funkcja, dzięki której uruchomimy godzinną i intensywną jonizację oraz oczyszczanie na najwyższych obrotach. Wskaźnik konserwacji filtrów poinformuje nas o konieczności ich wyczyszczenia. Aby zaprogramować pracę oczyszczacza wystarczy tylko użyć opcji timera. Blokada rodzicielska umożliwia zablokowanie dotychczasowych ustawień.

Podsumowanie - Nowe oczyszczacze powietrza od Sharp

Nowa seria marki Sharp z linii FP-J to oczyszczacze, które nie zostały wyposażone w dodatkową funkcję nawilżania powietrza. Dzięki temu urządzenie sprawdzi się w pomieszczeniach, gdzie wilgotność jest na odpowiednim poziomie. Głównym filtrem umieszczonym w nowych modelach jest filtr HEPA H13, który skutecznie usuwa aż 99,97% zanieczyszczeń. Każdy oczyszczacz został wyposażony w wiele funkcji i trybów, które wpływają na komfort i wygodę użytkowania.

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl