TworzymyGłos Regionu

Nowa plaża powinna być gotowa w przyszłym roku

Wtorek, 05 lutego 2019 o 09:37, aktualizacja Czwartek, 07 lutego 2019 o 11:53, autor: 1 841
Nowa plaża powinna być gotowa w przyszłym roku

4 lutego podpisano umowę w Urzędzie Miejskim w Sławie na zabudowę odcinka linii brzegowej Jeziora Sławskiego. Zabudowa będzie miała miejsce, o czym wielokrotnie pisaliśmy, na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. Koszt całkowity tej inwestycji wyniesie ponad 4 miliony 700 tysięcy brutto.

Jak informuje Urząd Miejski w Sławie zakończenie inwestycji planowane jest na 30 marca 2020 roku.

- Dodatkowo powstanie 185 metrowa kamienna promenada z chodnikiem, wyposażona na całej długości w balustradę ochronną oraz trzy komplety schodów salowych, wykonany zostanie drewniany pomost o długości 51,5 metrów. W ramach zadania częściowo usypana zostanie plaża o długości 186 metrów oraz wykonana instalacja oświetleniowa na całej długości – informuje Urząd Miejski w Sławie.

Wykonawcą inwestycji będzie Konsorcjum HZBUD Sp. z o.o. oraz P.H.U. „Chod-Dróg” Andrzejewski Przemysław. Koszt całkowity zadania wyniesie ponad 4.760.555,79 złotych brutto.

(rak)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~zaciekawiony
05.02.2019 11:05

mógłbym tylko zapytać skąd gmina pozyskała na to środki skoro jeszcze rok temu brakowało kilku tysięcy na budowę planowanej liczby domków letniskowych?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl