TworzymyGłos Regionu

Nowa gwiazda w Alei Gwiazd Bluesa w Sławie

Sobota, 05 maja 2018 o 19:32, aktualizacja Piątek, 11 maja 2018 o 13:44, autor: 0 2291
Nowa gwiazda w Alei Gwiazd Bluesa w Sławie

“Na własność miałam cały świat” - śpiewała Mira Kubasińska. Od dzisiaj na własność ma również swoje miejsce w Alei Gwiazd Bluesa w Sławie.

Dzisiaj na Nowym Rynku w Sławie już od południa gromadzili się fani bluesa, przyciągani dźwiękami serwowanymi przez Sinful Bettys Band. Choć koncert jaki dało trio był świetny a “nóżka sama chodziła” to jednak nie on był głównym wydarzeniem dzisiejszego popołudnia.

Aleja Gwiazd Bluesa na Nowym Rynku w Sławie z roku na rok powiększa się o kolejne ikony tej muzyki, wśród których swoją gwiazdę mają takie znakomitości jak np. Tadeusz Nalepa czy Ryszard Riedel. Dzisiaj do tego grona dołączyła Mira Kubasińska wokalistka, którą znamy m. in. z jej działalności w zespole Breakout.

Zanim nastąpiło odsłonięcie gwiazdy Miry Kubasińskiej, Jacek Szpytma wprowadził zebranych w ducha muzyki bluesowej piosenką pt. “Czarno - czarny film”.

Odsłonięcia gwiazdy artystki dokonał jej syn Konrad Koczyk, który wyraził nadzieję, że ta gwiazda będzie wszystkim przypominała o jego mamie i jej muzyce.

(Iks, foto: Ewelina)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaCzytelniaDrewniana podłoga - jak ją wybrać?
21.03.20190 23
Podłoga powinna nie tylko stanowić ozdobę naszego domu, ale jednocześnie musi służyć nam przez długie lata. Obecnie wyjątkowo popularnym materiałem wykorzystywanym do pokrycia powierzchni w ...
nazwa
Brawo, pani Elu
20.03.20192 631

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl