Nauczyciele z awansem

Poniedziałek, 05 grudnia 2016 o 16:11, aktualizacja Piątek, 09 grudnia 2016 o 09:49, autor: 7 3664
Nauczyciele z awansem

2 grudnia 2016 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Wschowie odbyły się egzaminy nauczycieli ubiegających się o wyższy stopień nauczycielski.

Komisje egzaminacyjne powołane uchwałami Zarządu Powiatu Wschowskiego przeprowadziły egzaminy dla nauczycieli z Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego oraz z I Zespołu Szkół we Wschowie.

Kandydatki uzyskały awans na wyższy stopień nauczycielski i uroczyście złożyły ślubowanie.

Wicestarosta Powiatu Wschowskiego Wojciech Kurylło – Przewodniczący Komisji Egzaminacyjnej  pogratulował bardzo dobrego wyniku i wręczył Akty Nadania Stopnia Awansu Zawodowego Nauczycieli na Stopień Nauczyciela Mianowanego.

Serdecznie gratulujemy!

(PW)

REKLAMA

Komentarze (7)

avatar
~vice...
05.12.2016 17:48

Jakie vice ma przygotowanie w zakresie egzaminowania zawodowych nauczycieli i to na stopień Nauczyciela Mianowanego? Czy to nie pachnie sarkazmem ?

avatar
~nauczyciel dyplomowany do ~vice...
05.12.2016 19:19

W skład komisji egzaminacyjnej na stopień nauczyciela mianowanego wchodzą eksperci z danych przedmiotów wyznaczeni przez kuratorium, dyrekcja szkoły, na prośbę nauczyciela przedstawiciel związków zawodowych oraz przedstawiciel organu prowadzącego szkołę, zatem obecność Pana Wojciecha jest jak najbardziej uzasadniona. Czepianie się jest tu nie na miejscu i świadczy o braku wiedzy osoby piszącej powyższy komentarz.

avatar
~Zainteresowany
06.12.2016 13:05

W skład komisji egzaminacyjnej wchodzą m.in, eksperci z listy wskazanej przez Ministra Edukacji Narodowej, przedstawiciel organu prowadzącego wyznaczony przez Zarząd Powiatu jako Przewodniczący komisji, przedstawiciel nadzoru pedagogicznego - Kuratorium Oświaty, Dyrektor szkoły (wicedyrektor szkoły) oraz może przedstawiciel związku zawodowego,

avatar
~Aga
06.12.2016 16:15

GRATULACJE MADZIA ?

avatar
~do-do....
06.12.2016 17:33

To wasze wyjaśnianie to powinno stanowić integralną część tego waszego artykułu " nauczyciele z awansem" a nie po uwagach wniesionych do v-ce, jeśli chodzi o jasność to v-ce w najgorszym wypadku powinien być honorowym patronem takiej komisji a nie jej przewodniczącym - Koniec i kropka pani dyplomowana !!!

avatar
~olo
07.12.2016 15:27

Do kom.1. Pan Wojciech Kuryło jest przedstawicielem organu prowadzącego. Jeżeli osoba z kom. 1 nie zna przepisów to niech nie zabiera głosu i cichutko popatrzy się jak mądrzy ludzie mający coś do powiedzenia rozmawiają. Węszę tutaj tego mało intieligentnego człeka!

avatar
~olo
07.12.2016 15:28

A tak nawiasem mówiąc gratulacje dla Pań!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl