TworzymyGłos Regionu

Najciekawsze jest pokazywać to, co mnie interesuje

Środa, 04 kwietnia 2018 o 11:23, aktualizacja Środa, 11 kwietnia 2018 o 16:08, autor: 1 1396
Najciekawsze jest pokazywać to, co mnie interesuje

Wczorajszego wieczora, 3 kwietnia, na poddaszu Muzeum Ziemi Wschowskiej odbyło się wyjątkowe spotkanie ze sztuką. Swój projekt „Sequenced locations” przedstawiał Dawid Gąsiorek, wschowianin, który zajmuje się różnymi technikami związanymi z filmem i muzyką.

Spotkanie w Muzeum Ziemi Wschowskiej było wyjątkową okazją dla wszystkich miłośników sztuki nowoczesnej, którą zajmuje się Dawid Gąsiorek. Aktualnie pracuje nad projektem „Sequenced locations”, który łączy ze sobą w niecodzienny sposób animację i muzykę.

- To, co mnie ostatnio najbardziej fascynuje, to robienie filmów analogowych, powiedzmy eksperymentalnych. Przy czym  te filmy są może niedosłowną partyturą, co impresją tej muzyki, którą gram lub odwrotnie – mówił nam Dawid Gąsiorek. – Pokazuję to, co mnie kręci i to jest najciekawsze dla mnie. Może kogoś to też zainteresuje.

Występ Dawida był bardzo dobrze odebrany przez słuchaczy, którzy w innej formie mogli wykorzystać przestrzeń muzeum. Zapraszamy do materiału wideo z obszerniejszą rozmową z Dawidem Gąsiorkiem.

(olek/ foto i video: koper)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~Art
04.04.2018 11:46

Wspaniały projekt, gratuluje pomysłu i realizacji !!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl