Nadanie awansu uczniom klas mundurowych

Piątek, 17 marca 2017 o 15:52, aktualizacja Środa, 22 marca 2017 o 09:08, autor: 0 4341
Nadanie awansu uczniom klas mundurowych

16 marca w I Zespole Szkół we Wschowie odbyła się uroczystość niezmiernie ważna dla uczniów klas bezpieczeństwa publicznego. Podczas uroczystej akademii uczniowie, którzy spełnili wymogi regulaminowe odebrali nominacje na wyższe stopnie mundurowe. To wyniosłe spotkanie było również okazją do zaprezentowania naszej formacji i zaproszeniem w przyszłości do wstąpienia w nasze szeregi.

Wczorajszego popołudnia w auli I Zespołu Szkół we Wschowie  odbyła się uroczysta akademia uczniów klas bezpieczeństwa publicznego. W imieniu Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie insp. Tomasza Kłosowskiego wystąpił podinsp. Marek Halota Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego wschowskiej Policji oraz podkom. Maja Piwowarska- Oficer Prasowy KPP Wschowa. Z rąk wicestarosty Wojciecha Kurryło, Dyrektora Placówki Damiana Janowicz młodzi kadeci, którzy spełnili wymogi regulaminowe odebrali awanse na wyższe stopnie mundurowe: kadeta, starszego kadeta oraz nadkadeta. Awanse, które są świadectwem wielkich ambicji pokolenia przyszłych wojskowych, strażaków i policjantów kształconych w I Zespole Szkół we Wschowie.  Fantastycznej oprawie towarzyszyły słowa podziękowania oraz gratulacje.

Wczorajsza akademia była również świetną okazją do zaproszenia młodzieży, która już nosi mundur, aby swoją przyszłość  wiązała z niebieskim mundurem.

opr. podkom. Maja Piwowarska/foto: Maciej Aleksandrowicz

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl