Nachaj za Nikolin, Owoc za Kuchcickiego

Środa, 20 września 2017 o 12:33, aktualizacja Poniedziałek, 25 września 2017 o 10:08, autor: 34 1964
Nachaj za Nikolin, Owoc za Kuchcickiego

Radni Krzysztof Owoc i Agnieszka Nachaj najprawdopodobniej zostaną nowymi przewodniczącymi dwóch komisji Rady Miejskiej we Wschowie. Tak wynika z projektu uchwały, który będzie głosowany na najbliższej sesji Rady Miejskiej we Wschowie, czyli 28 września.

Zmiany na stanowiskach przewodniczących miałyby nastąpić w Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Porządku Publicznego i Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Spraw Socjalnych. W tej pierwszej przewodniczącym jest radna Helena Nikolin. W drugiej komisji funkcję przewodniczącego pełni radny Przemysław Kuchcicki.

Na najbliższej sesji Rady Miejskiej we Wschowie rada podejmie decyzje, czy w miejsce radnych Nikolin i Kuchcickiego, stanowisko przewodniczących obejmą radni Nachaj i Owoc.

(rak)

Pobierz załączony plik: Uchwała.pdf

REKLAMA

Komentarze (34)

avatar
~kibic samorzadowy
20.09.2017 13:23

Chciałoby się powiedzieć za klasykiem, przestańcie radni, bo źle się bawicie.... oj bardzo źle.

avatar
~SN
20.09.2017 14:03

Kuchcicki to specjalista ds. promocji w CKiR. Już za festiwal rege powinien polecieć z roboty dawno

avatar
~alla
20.09.2017 13:24

I dobrze Kuchcicki przewodniczacym komisji oswiaty to wstyd nawet nie umial glosowac nad zmianami w oswiacie jak Pilat umyl rece i wyszedł i jeszcz za stanowisko negatywnie opisuje opozycję i pada na kolana przed wladza

avatar
~SN
20.09.2017 14:02

To w CKiR panika

avatar
~Elzbietanuckowska@wp.pl
20.09.2017 14:05

Agnieszka trzymamy kciuki!!

avatar
~Witek
20.09.2017 15:46

Czyżby " układ " burmistrza powoli acz skutecznie zostaje rozbity ? . Czy niestety pierwsza szczury zaczynają uciekać z tonącego okrętu zwanego odnowionym samorządem . A może zaczęli co niektórzy przejrzewać na własne oczy napompowany dziurawy duży balon z którego gwałtownie uchodzi powietrze ? . Jednym słowem zaczyna być widać już gołym okiem sztuczność i fasadowość oraz obłudę naszej burmistrz . Niestety symptomy nieudolnej władzy zaczyna doskwierać nie tylko mieszkańcom ale ich zwolennikom . Jak by nie patrzeć na ratusz ten " układ " zaczyna powoli chylić się ku upadkowi . No i bardzo dobrze i tak dużo czasu i pieniędzy zmarnowano na tym " odnowieniu " władzy . To wszystko co zrobiono dla miasta a zrobiono niewiele i brak pomysłów na inwestycje teraz zaczynają się mścić w postaci upadającego miasta do roli prowincji .

avatar
~Gekon
20.09.2017 16:31

Wielki błąd!!! Przejęcie przez opozycję funkcji przewodniczących w komisjach RM pozwoli podzielić się odpowiedzialnością za klęskę Czopkowi z opozycją! Decyzje politycznie chybione!

avatar
~do Gekona
20.09.2017 17:54

To nie jest błąd to jest ratowanie tego co zostało jeszcze nie zniszczone . Byłoby znacznie gorzej i finansowo i intelektualnie odbudowywać wszystko od nowa . A na to niema ani pieniędzy ani tego kto tego by się podjął .Pamiętaj zniszczyć można wszystko i wszystkich ale odbudować już tego w stu procentach się nie da . A co do odpowiedzialności to nie jest tak jak piszesz . Robi się audyt i sporządza protokół z tego audytu . Nikomu z nas nie zależy na zniszczeniu dorobku miasta . gdyby chodziło wyłącznie o klęskę osoby Czopka to przyznałbym tobie rację ale w tym przypadku chodzi o miasto i jego mieszkańców .

avatar
~do~Gekon
20.09.2017 16:59

Ci radni to jest wielki błąd. Oni nic rozumu nie mają ,nie potrafią poczekać aż się "czopkowcy" wykrwawią i wtedy pokazać swoją klasę. Ale tu nie chodzi o klasę tylko o splendor i kasę.

avatar
~www
20.09.2017 20:18

Splendor i kasa. W radzie miasta na prowincji ?

avatar
~ALOJZ
21.09.2017 09:06

niczym Jaki i Wassermanowa będą ratować to co zostało. edukacją się zajmie Pinek z "anarchią" na klacie, a rolnictwem małorolna dorabiająca w polu u Niemca

avatar
~do alojz
21.09.2017 09:44

lepiej tego nie mogłeś ująć, para niczym z najlepszego kabaretu, ale cóż w końcu coś owocowi udało się rękami kolegów osiągnąć w życiu, taki nasz przyszły kandydat na burmistrza

avatar
~niestety
21.09.2017 11:01

Niestety, Alojz ma rację. Dotychczasowi przewodniczący jeżeli chodzi o kwalifikacje, bili na głowę tych przyszłych. Ze źródeł dobrze poinformowanych, to jeszcze nie koniec zmian, jeszcze będziemy świadkami kolejnych "rewelacji".

avatar
~The Time
25.09.2017 08:46

Pan Kuchcicki ma kwalifikacje jakieś ? Chyba profesurę z lizusostwa

avatar
~Wsch
21.09.2017 13:04

Hahaha CZopkowcy ruszyli do ataku .Jakie to żałosne z komentarzy można wyczytać kto je pisze

avatar
~No wreszcie
21.09.2017 19:05

Widać, że atak na władzę jest ostry.Ponoć pracownicy zastanawiają się, czy jest sens pracować do końca tej kadencji. Kobiety wolą zwolnienie i +500. Faceci wolą spokojną robotę w hurtowniach i firmach prywatnych. pracując fizycznie a nie w stresie.

avatar
~Gekon
21.09.2017 22:10

Przecież pracownicy mogą udać się na zwolnienie lekarskie np. odponiedziałku 100% absencja!

avatar
~Wschowianin Zbigniew
23.09.2017 13:03

Nieudolność Pani Burmistrz sięga zenitu. To, że wita sie nawet na ulicy z pracownicami Spółki w pomarańczowych kamizelkach nie oznacza, że zna się na prowadzeniu UMiG. Przecież załatwić tam jakąś sprawę w jednym dniu mija się z cudem. Panie można spotkać schowane za szafą bądź w ubikacjach na papierosach lub gadające godzinami przez komórkę. Najwięcej jest ich na pogaduszkach na korytarzach i w ubikacjach i biurze dla interesantów. Ciągle te same osoby.Do niektórych wchodzi się pojedynczo jak do lekarza. Morze ktoś przewietrzyłby korytarz, bo jak można siedzieć i czekać na radcę i do innych w takim zaduchu. Te okna się nie otwierają?

avatar
~Kuchcicki
23.09.2017 13:11

To zawsze całował każdą władzę w d..... za pracę i stanowisko w Radzie. I jeszcze donosi i kabluje tych co umieją coś zrobić i pracować solidnie. Błędów nie popełnia w pracy ten, co nic nie robi. Nie ma jak to otrzymać ZUS i pensję, uczestniczyć ciągle w spotkaniach, uroczystościach, bankietach, wymyślaniu różnych imprez, a kto na nich potem ponad godziny pracuje??? i nic z tego nie ma. Nawet satysfakcji, bo wszystko jak wypali spija władza, jak słabo to na dywanik.

avatar
~do gekon
23.09.2017 13:42

Myślę, że 90 procent wystarczy, bo 10 procent tylko rezyduje. Lista a potem na na zakupy do 9.00 z torebką ( torbą) na przedramieniu na przykład. 17 bułek, masło, kefir, pasztet itp. a to wszystko w innych ( różnych) sklepach. Markety wykończyły Kowalczyka, który miał wszystko. Pozdrawiam II piętro Ratusza (...)( chodzi o Panie).

avatar
~wschowianin
23.09.2017 14:47

to znaczy że jako przewodniczący komisji już nie będzie mógł przyjść na sesję w 3/4 spodniach i tenisówkach?

avatar
~SN
23.09.2017 18:58

No obecnego przewodniczacego komisji nie przebije. Pan wschowianin oczywiście zwrócił uwage że w podkoszulku wystąpił na sesji pan PK ? P.S żałosne są te próby dogryzania. Do roboty się brać czopkiści

avatar
~nn
23.09.2017 17:39

No to będą przewodniczący, że ho ho, szczególnie ten nieustanny kandydat na burmistrza-poziom europejski co najmniej.

avatar
~The Time
25.09.2017 08:44

Po co tej hejt ? Kompleksy Twoje wychodzą ?

avatar
~Baśka
24.09.2017 11:07

Zapowiedzi i ewentualne decyzje co do tych zmian czysto propagandowe...... Pyt. a w jakim celu do dnia dzisiejszego siedzi na stołku v-ce zastępca Przewodniczącej Rady Miejskiej Giezek?. Jest on filarem i twórcą ekipy Patalas i Czopka nie mówiąc już o tym panu z Głogowa. Czy pseudo opozycji tej Rady odpowiada taki układ, że w dalszym ciągu mimo większości w Radzie zarządza nimi człowiek z układu Czopek, Patalas?! Należy zauważyć, że zarówno rządzący jak i opozycja przespała cały ten czas swoich "RZĄDÓW" - my jako miasto i gmina jesteśmy "czarną dziurą" województwa lubuskiego i "niedojdą" w zarządzaniu samorządem ................CZAS MIENIONY CZAS STRACONY !!! Wyborco! przyszłość twojego miasta jest w twoich rękach, postanówmy całą tą ekipę w całości odsunąć OD WŁADZY !!!

avatar
~Do Wschowianina Zbigniewa
24.09.2017 17:54

Tak to prawda,patrząc jak pracują co niektórzy urzędnicy,nasuwa sie pytanie za co im płacą?Przerwa na papierosa,pare razy dziennie,długie rozmowy telefonoczne przez komorke,na pewno nie w celach służbowych,to ile oni pracują,4-5 godzin,a jest pełen etacik,jest.czy Pani sekretarz,tego nie widzi,zwlaszcza w swoim wydziale? To co tam wyrabiaja przekracza wszelkie granice!!!

avatar
~widz
27.09.2017 13:28

Piekne djecie dwoch nierobow w radzie ,tylko potrafiacych krytykowac

avatar
~Krzysztof Owoc
27.09.2017 14:25

Proszę o uzasadnienie swojej wypowiedzi na mój temat. Z góry dziękuje

avatar
~do radnego
27.09.2017 14:52

W takim razie proszę o konkrety pańskich działań. KONKRETY. Zresztą pozostali też by mieli z odpowiedzią problem.

avatar
~Krzysztof Owoc
27.09.2017 15:45

Właśnie wróciłem z ulicy Kurpińskiego gdzie z mieszkańcem rozmawiałem na temat remontu tej ulicy. Byłem ostatnio na Obrońców Warszawy gdzie mieszkańcy poruszali problem z terenem, który użytkują. Do Starostwa Powiatowego zwróciłem się w sprawie pasów dla pieszych. Na wniosek działkowców prosiłem o naprawę siatki na stadionie miejskim. Jednocześnie wypełniam swoje podstawowe obowiązku tj. uczestniczę w komisjach i sesjach Rady Miejskiej. Podejrzewam, że podobną aktywność prowadzi większość radnych tej kadencji. Ale dla wielu i tak będziemy nierobami, którzy biorą pieniądze za nic. Po tylu latach aktywności społecznej nie robi, to na mnie większego wrażenia.

avatar
~SN
27.09.2017 15:55

A jakie są kryteria dla radnych aby pana zadowolić ?

avatar
~www
27.09.2017 16:34

Panie Owoc. Anonimowi można odpowiedzieć raz. Niech pan się nie da wciągnąć w tą rozmowę. Po co ?

avatar
~Krzysztof Owoc
27.09.2017 17:05

Pan się zapytał, a ja grzecznie odpowiedziałem : ) Choć ma pan rację. Wolę bezpośredni kontakt z ludźmi

avatar
~ALOJZ
12.10.2017 18:30

Rękami szafarza i katechetki oraz innych zagorzałych katolików przewodniczącym Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Spraw Socjalnych został ateista , propagator czarnych marszów we Wschowie. Wstyd, panowie i panie wstyd.