Na torze Kacze Doły podsumowano sezon motocrossowy

Poniedziałek, 21 sierpnia 2017 o 12:31, aktualizacja Piątek, 01 września 2017 o 16:36, autor: 0 1567
Na torze Kacze Doły podsumowano sezon motocrossowy

199 zawodników wystartowało na wschowskim torze Kacze Doły podczas finałowej rundy Mistrzostw Polski w motocrossie. Dodatkowo, w IV rundzie MX Quad Open wystartowało 12 zawodników. O zawodach we Wschowie wypowiadała się legenda sportów motorowych w Polsce - Marek Dąbrowski, który chwalił organizatorów za przygotowanie toru i atmosferę zawodów.

19 i 20 sierpnia na wschowskim torze Kacze Doły odbyła się runda finałowa Mistrzostw Polski w motocrossie. Łącznie wzięło w nich udział 199 zawodników. Z wynikami zawodów można zapoznać się pod linkiem - VII Runda Mistrzostw Polski.

- Zawody, które odbyły się na torze Kacze Doły, były podsumowaniem całego sezonu w motocrossie - mówił Marek Dąbrowski, polski motocyklista rajdowy, wielokrotny uczestnik Rajdu Paryż-Dakar - nie zawiedli zawodnicy, świetnie przygotowano tor, a same zawody były bezpieczne.

W niedzielę rozegrano również IV rundę MX Quad Open, w której wystartowało 12 zawodników. Zawody wygrał Kacper Mieszkowski z WKM Wschowa, który klasyfikacji ogólnej zajmuje drugie miejsce. Przed zawodnikami quadów pozostała do rozegrania jeszcze jedna runda.

(rak)  

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaSławaDzieci zmierzyły się w Aquathlonie
21.07.20181 317
Już po raz 21. na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku rozgrywane są zawody w Triathlonie. 21 czerwca, w sobotę, ci najmłodsi i trochę starsi zmierzyli się w aquathlonie. Zmagania po...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl