Na świat przyszła Inga

Piątek, 01 września 2017 o 16:32, autor: 0 1409
Na świat przyszła Inga

Kolejne szczęśliwe informacje płyną do nas z odziału ginekologiczno-położniczego wschowskiego Nowego Szpitala. W ostatnich dniach świat przyszła nowa mieszkanka naszego powiatu Inga Gapys.

Tym, co wyróżnia Ingę na tle innych osób, zwłaszcza kobiet, jest fakt, iż jest ona doskonale zorganizowana i dzięki temu nie ma najmniejszych problemów z wywiązywaniem się ze wszystkich swoich obowiązków, a nawet często zostaje jej sporo czasu wolnego, który od razu stara się jakoś pożytecznie zagospodarować. Nie zamierza marnować ani chwili na jakieś bezproduktywne działania albo – co gorsza – bezczynność i trzeba przyznać, że wychodzi jej to tylko na dobre. Doskonale działa dzięki temu we wszelkich kryzysowych sytuacjach i ze wszystkim umie sobie poradzić, więc ludzie często zwracają się do niej z prośbą o pomoc, a ona nie ma powodu, by komukolwiek odmawiać. Serdecznie gratulujemy młodym rodzicom i życzymy dużo zdrowia zarówno małej Indze jak i całej rodzinie. 

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl