Na świat przyszła Gabrysia

Piątek, 14 lipca 2017 o 12:29, aktualizacja Piątek, 14 lipca 2017 o 12:33, autor: 0 1280
Na świat przyszła Gabrysia

Niezmiernie miło nam poinformować, że na oddziele ginekologiczno-położniczym wschowskiego Nowego Szpitala urodziła się kolejny obywatelka naszego powiatu Gabrysia Bachowska.

Gabriela to żeńska forma imienia Gabriel. Jest to imię pochodzenia hebrajskiego i oznacza wojownika Bożego. Gabriela pracuje w cieniu innych i wykonuje pracę od zaplecza, nie czuje się jednak osobą drugoplanową. Nie da sobą pomiatać. Posiada spokojny charakter oraz interesującą osobowość, co wprowadza zrównoważony dynamizm do jej osobowości. Gabriela jest przy tym bardzo zasadnicza i zawsze wie, co robi. Nie jest jednak typem przywódcy ani karierowicza. Roztacza wokół siebie atmosferę domowego ciepła i bezpieczeństwa. Lubi przebywać w dobrym towarzystwie, dlatego otacza się stałym gronem przyjaciół. Wszystkich zaraża optymizmem. Chętnie pomaga nawet nieznajomym, angażując się w sprawy innych całą sobą. Mamy nadzieję, że mała Gabrysia nie raz wykarze się najlepszymi cechami swojego charakteru, a prawdziwych przyjaciół nigdy jej nie zabraknie. Życzymy dużo zdrowia dla najmłodszej mieszkanki powiatu oraz całej jej rodziny. Serdecznie gratulujemy.

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl