Na świat przyszedł Bartłomiej

Środa, 28 lutego 2018 o 12:40, autor: 0 700
Na świat przyszedł Bartłomiej

Niezmiernie miło poinformować nam o kolejnych szczęśliwych narodzinach w Nowym Szpitalu we Wschowie. Kolejnym nowym mieszkańcem naszego powiatu jest Bartłomiej Faluta.

Bartłomiej to człowiek czynu, który pomimo przeszkód, zawsze zmierza do celu. Jest wytrwały, uparty i szalenie konsekwentny. Choleryk i ekstrawertyk w jednym. Nie ma czasu na rozważania, dla niego liczy się działanie. Decyzje podejmuje szybko, w mig orientując się w potrzebie. To awanturnik, który chętnie stoczy bój z całym światem. Musi działać, walczyć i żyć aktywnie. Lubi też dramatyzować. Stara się błyszczeć w towarzystwie a duma nie pozwala mu przyznać się do porażek. Z trudem okazuje uczucia. Życie z nim nie jest łatwe, ale i nie niemożliwe. Całej rodzinie życzymy dużo zdrowia oraz tego, aby mały Bartłomiej siłę swojego charakteru pokazywał całemu światu, zachowując spokój w domu ;) Serdecznie gratulujemy.

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl