Na świat przyszedł Antoś

Wtorek, 11 lipca 2017 o 11:24, aktualizacja Poniedziałek, 17 lipca 2017 o 09:28, autor: 0 2977
Na świat przyszedł Antoś

Niezmiernie miło nam poinformować, że na oddziele ginekologiczno-położniczym wschowskiego Nowego Szpitala urodził się kolejny obywatel naszego powiatu Antoni Brzechwa. 

Imię Antoni wywodzi się od starożytnego rzymskiego rodu, najsłynniejszą postacią tego rodu był Marcus Antonius, czyli Marek Antoniusz. Imię to występuje w Polsce od XIII wieku. Mężczyzna noszący to imię jest ogromnie ambitny i jako taki nie spocznie, dopóki nie osiągnie wszystkich swoich celów, a przynajmniej wszystkich tych, które znajdują się w jego zasięgu. Bardzo ważne jest dla niego także to, by uchodzić za człowieka honorowego i godnego zaufania, dlatego nigdy nie rzuca słów na wiatr i jeśli coś komuś (albo sobie) obieca, można mieć pewność, że prędzej czy później tego dokona, nawet gdyby miało go to kosztować niewyobrażalny wysiłek. Jest ogromnie wytrwały, konsekwentny we wszystkim, co robi i nie zraża się niepowodzeniami, a najczęściej jest wręcz przeciwnie – każdy kolejny upadek jest dla niego powodem, by jeszcze mocniej wziąć się do pracy. Małemu Antosiowi życzymy w każdym razie jak najmniej upadków, a jak najwięcej szczęścia i zdrowia. Zdrowia i radości z syna życzymy również rodzicom i bliskim Antoniego. Serdecznie gratulujemy. 

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl