TworzymyGłos Regionu

Muzyczna uczta w Sławie

Wtorek, 14 maja 2019 o 11:47, aktualizacja Wtorek, 28 maja 2019 o 11:45, autor: 0 442
Muzyczna uczta w Sławie

Pierwszy koncert z serii „Muzyczna Uczta u Św. Michała Archanioła”, odbędzie się 19 maja (niedziela), o godz. 20:00 w kościele Św. Michała Archanioła w Sławie. Zaprezentują się „mistrzowie gitary”: Katarzyna Smolarek i Tomasz Radziszewski.

Katarzyna Smolarek jest laureatka wielu nagród na konkursach międzynarodowych i ogólnopolskich. Studiuje na uczelni Mozarteum w Salzburgu. Tomasz Radziszewski kształci się jako śpiewak operowy w PSM II st. Im. R. Bukowskiego we Wrocławiu. Zdobył nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Solowej Wokalistyki Sakralnej „Ars et Gloria”.

Organizatorzy: Burmistrz Sławy, Dyrektor SCKiW i Parafia pw. Św. Michała Archanioła w Sławie, serdecznie zapraszają na koncert.

Kolejne koncert odbędą się w lipcu i sierpniu. Wystąpią: Chór „Cantate Deo” ze Sławy, Chór „Za Tobą” oraz Halina Frąckowiak.

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl