TworzymyGłos Regionu

Młodzież w sejmie

- projekt Lubuskie Obywatelskie Inicjatywy Młodzieżowe

Wtorek, 26 listopada 2019 o 09:35, autor: 1 1274
Młodzież w sejmie

W dniu 22 listopada młodzież I Zespołu Szkół we Wschowie oraz młodzież z Liceum im. K.Baczyńskiego z Nowej Soli wyjechała wspólnie na wycieczkę do Warszawy. Głównym jej punktem była wizyta w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej, a po niej spacer z przewodnikiem po stolicy, który pokazał nam między innymi Łazienki Królewskie, Stare Miasto, Pałac Kultury i Nauki oraz inne piękne i historyczne miejsca tego miasta.

Wyjazd odbył się w ramach projektu Lubuskie Obywatelskie Inicjatywy Młodzieżowe finansowany przez Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze , a realizowany przez Nasze Stowarzyszenie.

(I Zespół Szkół im. St. Staszica we Wschowie)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Historyk
26.11.2019 13:44

Czy ta wycieczka do Sejmu była okraszona wykładem o Kulturze jak panuje w Polskim Parlamencie ?, czy może nasza młodzież doświadczyła wiedzy o dokonaniach i osiągnięciach Polskich parlamentarzystów w temacie rozwałki SN, TK i jak zostać Kandydatem w osobach Piotrowicz, Pawłowicz do TK ??????. Ciekawe ... co słyszeli o, cyt. ..."zdradzieckich mordach...". , kim są Sędziowie po 65 roku życia według słów pewnej pani z wejściem do TK?????

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl