TworzymyGłos Regionu

Młodszy inspektor Marek Halota

- nowy Komendant Powiatowy Policji we Wschowie

Poniedziałek, 18 listopada 2019 o 21:44, autor: 5 2788
Młodszy inspektor Marek Halota

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim insp. Tomasz Kłosowski w obecności władz samorządowych, policjantów, pracowników Policji wprowadził na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie mł. insp. Marka Halotę.

Dzisiaj (15 listopada) odbyło się uroczyste wprowadzenie na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie mł. insp. Marka Haloty. Podczas uroczystej zbiórki insp. Tomasz Kłosowski Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim w imieniu nadinsp. Heleny Michalak wręczył rozkaz o powołaniu mł. insp. Marka Haloty na stanowisko kierownika wschowskiej jednostki Policji.

mł. insp. Marek Halota, od 24 lat w niebieskim mundurze. Absolwent Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Karierę zawodową rozpoczął w Komisariacie Wrocław Rakowiec. Od 2004 roku związany z Komendą Powiatową Policji we Wschowie, a ściśle z Wydziałem Kryminalnym. Od końca 2015 roku piastował funkcję Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego wschowskiej Policji, następnie zajmował stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji we Wschowie. Od 15 listopada br. Komendant Powiatowy Policji we Wschowie.

Podczas Wojewódzkich Obchodów Święta Policji 2019 roku w Gorzowie Wielkopolskim wyróżniony srebrną odznaką „zasłużonego policjanta”, w latach wcześniejszych otrzymał „brązowy medal za długoletnią służbę”.

Dzisiejsza uroczystość wprowadzenia Komendanta była wspaniałą okazją do zaprezentowania zaproszonym gościom, policjantom, pracownikom Policji nowego policyjnego radiowozu, który trafił do wschowskiej jednostki Policji i służyć będzie na terenie naszego powiatu.

Zaproszeni goście zwiedzili również Izbę Pamięci, której uroczyste otwarcie nastąpiło podczas Powiatowych Obchodów Święta Policji we Wschowie, w 100. Rocznicę Powołania Policji Państwowej.

 

opr. kom. Maja Piwowarska

Oficer Prasowy KPP Wschowa

REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~Obywatel....
18.11.2019 21:59

I te poklepywania i uściski...i kwiatki.... I buzi buzi.... I my wam a później wy mam.... Ale się Marek dałeś ustawić - i politycznie i religijnie.... A i tak głosu decydującego nie masz.... taki jak pacynka....

avatar
~Uuuu
19.11.2019 07:07

Impeza nie w klasztorze??? Dziwne.

avatar
~do powyżej
19.11.2019 08:44

Tym razem klasztor przybył na komendę policji .

avatar
~Sonia
19.11.2019 09:52

Brawo dla komendanta, naszych Policjantów, przybyłych Gości i o. Kapelana. Wszystko tak jak powinno być

avatar
~ściema...
19.11.2019 11:44

Co to za nowy etat w policji wschowskiej .... "powołany na kierownika Wschowskiej jednostki Policji...." ? ( chodzi o pojecie kierownik Wschowskiej jednostki Policji ?) oraz co to za kultura z tym noszeniem brody, i to nieregulaminowej - jak u Rumcajsa - w jednostkach mundurowych ?. To teraz nominacji nie odbiera się w gabinecie Komendanta Wojewódzkiego, tylko odstawia się taką "szopkę" z udziałem zaproszonych gości w ich godzinach urzędowania ????. - ściema-

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl