Młode siatkarki Zahir Wschowa rozgrywają się przed mistrzostwami województwa lubuskiego

Środa, 13 marca 2019 o 11:40, aktualizacja Poniedziałek, 18 marca 2019 o 14:51, autor: 2

W miniony weekend młode siatkarki Zahir Wschowa uczestniczyły w ogólnopolskim turnieju w Szamotułach. Uczestnictwo w tym turnieju był  kolejnym etapem przygotowań do zbliżających się Klubowych mistrzostw Województwa lubuskiego w minisiatkówce Kinder + Sport.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a rywalizacje w kategorii "3" wygrał ubiegłoroczny Mistrz Polski Spartakus Lniano. Zawodniczki ze Wschowy w tej kategorii wiekowej uplasowały się na III miejscu.

Dziewczęta również rywalizowały w kategorii "4". tym razem nie udało się wskoczyć na podium, ale po bardzo dobrej grze całego zespołu zawodniczki Zahiru ukończyły zawody na wysokim 5 miejscu. trenerem zawodniczek Zahir volley Wschowa jest Jarosław Szwarc

Wyjazd był możliwy dzięki dofinansowaniu z UMiG Wschowa oraz  dzięki Banku Spółdzielczemu we Wschowie.