TworzymyGłos Regionu

Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w LA

Wtorek, 11 września 2018 o 15:44, aktualizacja Piątek, 19 października 2018 o 15:37, autor: 1 1099
Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w LA

We Wrocławiu, w sobotę 8.09.2018r odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Młodzików (U16) w Lekkiej Atletyce. Bardzo dobrze w tej imprezie zaprezentowali się wschowscy lekkoatleci z LLKS Osowa Sień. Wszyscy uzyskali w swoich konkurencjach rekordy życiowe i zajęli punktowane miejsca.

Najlepiej spisała się Julia Ścisłowska, która wywalczyła po pięknej walce srebrny medal w biegu na 2000m z wynikiem 7,11,54’. Podopieczna trenera Andrzeja Orłowskiego uzyskała prawo startu w Mistrzostwach Polski Młodzików, które za 2 tygodnie odbędą się w Bełchatowie. Gabriel Dziełakowski, Dominika Pihil, Maria Ciemierzewska i Julia Ścisłowska pokazali, że mimo braku warunków do uprawiania LA we Wschowie, upór i ciężka praca prowadzą do kolejnych laurów. Bardzo cieszymy się, że mamy kolejnego finalistę Mistrzostw Polski w sporcie olimpijskim we Wschowie. Brawa i Gratulacje.

Wyjazd finansowany dzięki wsparciu Banku Spółdzielczego we Wschowie i dotacji UMiG Wschowa. Szczególne podziękowania dla OKF w Górze za możliwość korzystania z obiektów sportowych, na których od kilku lat trenują wschowscy lekkoatleci.

(AO)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~Zaintwresowany
11.09.2018 22:49

We Wschowie władza zapomniała o sporcie. Stadion boiska basen wyglądają jakby czas się tam zatrzymał a właściwie cofnął przynajmniej przez ostatnie 4 lata.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl