TworzymyGłos Regionu

Miłosz Kubiak finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Retorycznego

Piątek, 25 stycznia 2019 o 15:56, autor: 1 329
Miłosz Kubiak finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Retorycznego

W trakcie ferii zimowych dotarła do nas wspaniała wiadomość o sukcesie Miłosza Kubiaka, ucznia klasy humanistyczno-dziennikarskiej, który został finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Retorycznego. To druga edycja konkursu, zorganizowana przez  Akademię Retoryki im. Igora Zalewskiego.

Partnerami konkursu jest Bank Polski PKO i PKN Orlen. Na konkurs należało przygotować dwuminutowe przemówienie, a następnie wygłosić je, sfilmować i przesłać do komisji konkursowej. W pracach nad przemówieniem i samym nagraniem pomagał uczniowi nauczyciel języka polskiego, Tomasz Wojnarowski. Konkurs cieszy się niezwykłym zainteresowaniem młodych ludzi z całej Polski – w zeszłym roku przesłano na niego ponad 150 prac, w tym roku było ich jeszcze więcej. Z tak dużej grupy uczestników zostaje wyłoniona finałowa dziesiątka – wśród nich znalazł się Miłosz.

W kwietniu, w siedzibie Akademii retoryki w Warszawie odbędzie się finał konkursu. Konkurs rozpocznie się od warsztatów dla finalistów - w ich trakcie uczestnicy będą doskonalić swoje umiejętności i poszerzą wiedzę z zakresu retoryki, komunikacji i wystąpień publicznych. Zajęcia poprowadzą najlepsi specjaliści w dziedzinie wystąpień publicznych, retoryki, przemawiania i kultury mowy. Następnego dnia odbędzie się gala finałowa.    Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za wyjazd do Warszawy!

(Zan)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~Iwona
23.02.2019 20:30

Moje gratulacje powodzenia w Warszawie.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl