TworzymyGłos Regionu

Mikołajkowy bieg w szczytnym celu

Wtorek, 06 listopada 2018 o 11:12, aktualizacja Piątek, 09 listopada 2018 o 16:02, autor: 1 842
Mikołajkowy bieg w szczytnym celu

Trwają przygotowania do V Mikołajkowego Biegu, który od trzech lat wspiera akcje charytatywne organizowane przez Stowarzyszenie „Bliżej Autyzmu”. W tym roku bohaterami akcji są Łukasz Zięcina ze Wschowy i Adam Łuczak z gminy Sława.

Co jest przepisem na udaną imprezę? Po pierwsze pasja i pozytywna energia organizatorów. I chociaż trudno uwierzyć, że w czasie mrozu, w błocie czy przy padającym deszczu lub śniegu uda się kogoś namówić na wyjście z domu i bieganie, to jednak takie rzeczy się dzieją. Udowadniają to organizatorzy Mikołajkowego Biegu, w którym w ubiegłym roku wystartowało ponad 200 uczestników. Wystartowało i pomogło, bo bieg organizowany jest nie tylko z pasji do sportu, ale także z chęci pomocy, a od trzech lat uczestnicy wspierają akcje charytatywne organizowane przez Stowarzyszenie „Bliżej Autyzmu”. W tym roku bieg w mikołajkowych czapkach i strojach zaplanowano na drugiego grudnia, ale już można się zapisać. Wystarczy uzupełnić formularz na stronie biegu, oraz uiścić opłatę w wysokości 10 zł. Cały dochód przekazany zostanie na cele akcji charytatywnej. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na starcie.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~Andrzej Szczęsny - organizator
06.11.2018 19:56

Z miłą chęcią przyjmiemy też pomoc od potencjalnych sponsorów. W postaci fantów na loterię lub wpłat na cele organizacyjne.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWiadomościJan Pabierowski - zasłużony dla Województwa Lubuskiego
20.05.20191 254
Społecznicy, lokalni producenci żywności i trenerzy sportowi działający na rzecz społeczności lokalnej otrzymali Odznaki Honorowe za Zasługi dla Województwa Lubuskiego. Wyróżnie...
nazwa
Smaczna Noc Muzeów
18.05.20190 385

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl