TworzymyGłos Regionu

Mikołaj ze Staszica odwiedził wschowskie placówki oświatowe

Piątek, 07 grudnia 2018 o 13:58, aktualizacja Czwartek, 13 grudnia 2018 o 14:20, autor: 7 999
Mikołaj ze Staszica odwiedził wschowskie placówki oświatowe

Z okazji MIKOŁAJEK uczniowie Staszica wybrali się do wschowskich szkół z życzeniami świątecznymi oraz własnoręcznie przygotowanymi drobnymi upominkami.

Nasz Mikołaj i jego Aniołki wywołali wiele uśmiechów na twarzach zarówno dzieci, jak i nauczycieli. Jeszcze raz Wszystkim składamy serdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

(I ZS)

REKLAMA

Komentarze (7)

avatar
~Rodzic
07.12.2018 15:50

A czy Staszica nie obowiązują przepisy RODO? Czy ma prawo upubliczniać zdjęcia dzieci, które nie są uczniami tej szkoły? Nie przypominam sobie, żeby mnie jako rodzica pytano o zgodę!

avatar
~Mniam mniam
07.12.2018 18:20

Zapewniam cie, że nikt nie patrzy na twoje dziecko. Większość patrzy na pomocnice Mikołaja.

avatar
~Gl
07.12.2018 21:01

Jak tak poważnie podchodzisz do Rodo to zamknij swoje dziecko do końca życia w ciemnej piwnicy i nikomu go nie pokazuj. Wyluzuj trochę!

avatar
~Rodzic 2
07.12.2018 18:38

Nie umiemy chwalić wolimy krytykować cóż taka nasza natura

avatar
~Qetu
07.12.2018 22:16

No kochany tego nauczyło nas Zw. Przez ostatnie cztery lata ;)

avatar
~paragraf
07.12.2018 21:39

O to Polaka przypadłość, jest przepis to trzeba go jakoś ominąć, obejść, stworzyć swoją interpretację tego przepisu, w myśl Polskiego powiedzenia .." a sprawiedliwość musi być po mojej stronie"... - jak zwykle nauka jak stosować prawo idzie z góry, w myśl powiedzenia ,,,"ryba psuje się od głowy".... .No jest jakieś RODO, no i co z tego ?.

avatar
~Ktoś
08.12.2018 07:21

A choćby to z tego, że nieznajomość przepisów prawa nie zwalnia z obowiązku ich przestrzegania!