Masz pomysł? Sięgnij po pieniądze na jego realizacje

Wtorek, 08 sierpnia 2017 o 11:18, aktualizacja Piątek, 11 sierpnia 2017 o 14:14, autor: 0 424
Masz pomysł? Sięgnij po pieniądze na jego realizacje

Trwa czas na zgłaszanie projektów w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego w Sławie. Mieszkańcy gminy mogą uzyskać do 60 000 złotych na wybrany przez siebie cele. Pula tegorocznego budżetu wynosi 400 000 złotych.

W poprzednim roku kalendarzowym odbyła się pierwsza edycja Budżetu Obywatelskiego w Sławie i okazała się ona wielkim sukcesem mieszkańców. Oczywiście nie wszystkie projekty wygrały, ale skala zaangażowania mieszkańców gminy robiła wrażanie. W tym roku ponownie każdy kto chciałby żeby w gminie coś zmieniło się na lepsze ma na to szansę. Wystarczy do końca sierpnia złożyć odpowiedni projekt w Urzędzie Gminy, a następnie przekonać odpowiednią liczbę mieszkańców aby oddali swój głos na ten właśnie projekt. Koszt jednego projektu nie może przekraczać 60 tysięcy złotych, jego realizacja musi odbywać się na majątku gminy, a głosujące osoby muszą mieć ukończone 16 rok życia. Szczegóły dotyczące Sławskiego Budżetu Obywatelskiego dostępne są Biuletynie Informacji Publicznej gminy Sława.

(red.)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaTym razem się uda? Odkupienie kina Hel wraca pod głosowanie
17.10.20179 598
Pomysł odkupienia budynku po kinie Hel ponownie wraca na sesję Rady Miejskiej we Wschowie. 26 października radni zdecydują, czy gmina odkupi nieruchomość od prywatnego właściciela. 

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl