Mariusz Zbytniewski i Damian Janowicz wygrali konkursy na dyrektorów CKUiP oraz I ZS

Środa, 19 kwietnia 2017 o 15:12, aktualizacja Poniedziałek, 24 kwietnia 2017 o 13:48, autor: 34 4090
Mariusz Zbytniewski i Damian Janowicz wygrali konkursy na dyrektorów CKUiP oraz I ZS
Rozstrzygnięto dwa konkursy na dyrektorów I Zespołu Szkół im. St. Staszica oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego we Wschowie. W Staszica ponownie konkurs wygrał obecny dyrektor Damian Janowicza, natomiast w CKUiP konkurs wygrał Mariusz Zbytniewski.

W konkursie na dyrektora I ZS przed komisją konkursową stanęła tylko jedna osoba, tj. dotychczasowy dyrektor placówki Damian Janowicz. Zdobył odpowiednią liczbę głosów komisji konkursowej i tym samym został przez komisję rekomendowany na stanowisko dyrektora.

W przypadku CKUiP wymogi formalne konkursu spełniło trzech kandydatów. Warto dodać, że nie było wśród nich dotychczasowej pełniącej obowiązki pani dyrektor szkoły. Ostatecznie po wysłuchaniu kandydatów komisja konkursowa wybrała Mariusza Zbytniewskiego.

Organem prowadzącym obu placówek jest Starostwo Powiatowe we Wschowie.

(rak)

Komentarze (34)

avatar
~SUPER !!!
19.04.2017 16:56

Super Dyrektor dla CKUiP we Wschowie. Rzadko się zdarza by Dyrektorem został ktoś kto ma 90% poparcia wśród kadry ale nie ma chodów na szczytach władzy. Cuda się jednak zdarzają ...... a miało być inaczej (ustawione) .......Brawo Mariusz

avatar
~SUPER !!!
19.04.2017 16:57

Super Dyrektor dla CKUiP we Wschowie. Rzadko się zdarza by Dyrektorem został ktoś kto ma 90% poparcia wśród kadry ale nie ma chodów na szczytach władzy. Cuda się jednak zdarzają ...... a miało być inaczej (ustawione) .......Brawo Mariusz

avatar
~Cud w CKUiP
19.04.2017 16:58

Brawo Mariusz

avatar
~Kadra
19.04.2017 19:11

Pani Super!!! niech może pani pójdzie do księdza dać na mszę za taki Cud ?

avatar
~osoba prywatna
20.04.2017 09:08

Gratulacje!!! Mądry, grzeczny, wysoka kultura osobista

avatar
~Vvv*
20.04.2017 10:16

p. Janowicz? Zgadzam się w 100%

avatar
~Do Super
20.04.2017 10:11

90% poparcia kadry? PROSZĘ AŻ TAKICH KŁAMSTW NIE PISAĆ NA FORUM?????

avatar
~d
20.04.2017 12:44

Dokładnie 7 osób popierało obecną Panią- włącznie z administracją i obsługą. Pracowała na to latami. Nie ma przesady w tym co napisano wyżej. Pracowałam z nią ... "zło same zło". Gratuluję Mariusz

avatar
~osoba prywatna
20.04.2017 12:06

opinia wyrażona o P. Zbytniewskim o nie o Janowiczu!!!

avatar
~x
20.04.2017 13:04

a może warto postawić na młodego Dyrektora ?

avatar
~x
20.04.2017 13:11

Stolarz na Dyrektora!

avatar
~Do d
20.04.2017 13:08

Nie mam zamiaru z panią dyskutować 7-10 X-90 X=63 Z pani matematyki w ckuip pracuje 70 osób wątpię! Nie wiem co miała pani z matematyki na pewno nie bdb.???

avatar
~rek
20.04.2017 13:28

Ty, matematyk, jak taki mądry powiedz ile jest 2+2x2

avatar
~d
20.04.2017 20:40

Nie byłam autorką 1 postu. Proszę czytać ze zrozumieniem. Napisałam "Nie ma przesady w tym co napisano wyżej". Nie pisałam nic o 10%. Popierało ją 7 osób. Tylko 7 osób z całej kadry. Kadra liczy ok 50 osób. Policzę za Ciebie MAŁO:) powtórzyć - zło same zło. To jest wynik. Wynik jej stosunku do pracowników i uczniów.

avatar
~Do d
20.04.2017 22:22

A Ciebie płytka kobieto nie obowiązuje tajemnica rady pedagogicznej a nie wypisujesz tutaj szczegółowo kto co i ile :-)

avatar
~Rek
20.04.2017 22:32

"NIE BYŁAM AUTORKĄ 1 POSTU" ALE NAPISAŁAŚ kobieto pisz ze zrozumieniem

avatar
~do rek
23.04.2017 20:27

2+2x2 = 6

avatar
~Do Rek
20.04.2017 13:52

6 zadanie na poziomie ckuip poziom szkoły nie odbiega od poziomu kadry ?

avatar
~ext7
20.04.2017 13:52

Ad „Do d” Ja tam nigdy orłem z matmy nie byłem ,i chyba dlatego nie kumam skąd ten wynik „63”..O ile działania na liczbach zespolonych jakoś tam ogarnąłem (ot tak na tróję ) to tego wyliczenia nie pojmuję. I tu prośba ,do ludzi co matmę w małym paluszku mają, coby w przystępny sposób objaśnili wynik tego obliczenia..

avatar
~D
20.04.2017 14:05

To jest najprostsze równanie z jedną niewiadomą a dane są od pani która wierzy w cuda

avatar
~ext7
20.04.2017 15:22

Ad ”D” Ot też mi odpowiedź....Skąd ten wynik=63?????

avatar
~Do Super
20.04.2017 15:27

Jeżeli pani w pierwszym komentarzu pisała 90 %poparcia kadry To 90%=x A w kolejnym ze 7 pracowników popieralo obecna panią dyrektor czyli 10% 7 pracowników to 10% Daje nam 63 pracowników popierających p. Mariusza (te 90% pani N.) To w ckuip według wyliczeń pani N powinno pracować 70 osób co jest kompletna bzdura. Tak jak i jej nagonka i podgrzewanie atmosfery POZDRAWIAM

avatar
~Romcio - dobra rada nowy dyrektorze
20.04.2017 19:13

Pan Mariusz jest miły , kulturalny. Powinien dobrać sobie równie miłego/miłą wice. I znającego się na prawie oświatowym.

avatar
~Prawda boli
20.04.2017 19:45

Taki miły kulturalny ciekawe dlaczego Pani Z.W. podziękowała mu za współpracę w I zespole szkół na Kościuszki

avatar
~wschowianin
20.04.2017 20:26

dotychczasowa pani dyrektor miała wygrać konkurs lecz źle złożyła dok. i została wykluczona.

avatar
~Zdzisława Weiss
21.04.2017 06:06

Proszę nie wypisywać nieprawdy. Pan Mariusz odszedł sam , ponieważ nie było godzin z przedmiotów, których uczył. I było to w latach, kiedy dyrektorem szkoły był ktoś inny. Prawda boli ??? A teraz czekam na obrzydliwy hejt w moim kierunku . Pozdrawiam mimo wszystko

avatar
~zobaczymy
21.04.2017 09:41

Ciekaw jestem jak nowy dyrektor CKU odwdzięczy sie swoim promotorom. Bez nich nie byłoby sukcesu.

avatar
~bum bum
21.04.2017 15:22

do kom. zobaczymy! Będzie kolejna osoba w mieszkaniu!!!

avatar
~Adaś
21.04.2017 18:19

W tym tygodniu to temat "gorącej szklanki" - kto dużej i kto lepiej dowali ? a może tak po prostu, p. Zbytniewski był najlepszy , zdał najnormalniej egzamin "dojrzałości" na to stanowisko .... czy takiej opcji już się nie bierze pod uwagę ? To aby zostać ministrem Edukacji , .........rozumiem , należy być "dobrego wyznania " ale jesteśmy na poziomie "płycizny" administracyjnej , tylko powiatu. Wielu forumowiczów powątpiewa i już na początku degraduje Mariusza ( znamy się od lat) a ja należę do tych co szczególnie się cieszy , że ktoś tak młody , z naszego środowiska , nie "przywieziony" może pokierować ważną placówką szkolną znając cały ten "busz" . Jak jest zatrudniany stary z układów to żle (i bardzo dobrze) a jak tzw. NASZ , to kolejne niezadowolenie więc nie rozumiem już kto by mógł spełnić Wasze oczekiwanie ? Obecny wybór p. Zbytniewskiego jest na pewno dla niektórych sporym zaskoczeniem , ale jakże obiecującą prognozą .... nie wróżbą , nie proroctwem a solidną przesłanką na rzetelne wykonanie swojej roboty za podatkowe dobre pieniądze . Jestem przekonany , że zawsze dobry poziom CKUiP w żaden sposób nie zostanie obniżony , że nomenklatura postawiła na właściwego , młodego człowieka o sporych aspiracjach , że "kamaryla" nie zaciśnie na nim smyczy i pozwoli mu swobodnie realizować swoje wizje. To bardzo odpowiedzialny człowiek , chciałbym takiego mieć przy sobie z racji pełnego zaufania, samodzielności i rozsądku , ...... na dzień dzisiejszy należy to traktować za wielki atrybut . Widzieć identyfikator Mariusza w swojej firmie to spokojny sen dla pracodawcy, ..... nareszcie "dobra zmiana" , oby początek dla miasta nowego czasu , zmiany są nieuniknione, czego nie należy się bać bo są ludzie między nami o sporych kwalifikacjach i ambicjach. Adaś

avatar
~krzychu
22.04.2017 08:15

W końcu domyśliłem się , kim jesteś Panie , nie nie Adasiu.

avatar
~adasiu
21.04.2017 21:47

Właśnie chodzi o to, że "przywieziony". Oczywiście nie znaczy to, że się nie sprawdzi.

avatar
~Domi
24.04.2017 12:19

Gratulacje! Pozdrowienia dla Natalii!!!