Maria Stachowska zrezygnowała z mandatu radnej

Czwartek, 05 października 2017 o 12:17, aktualizacja Czwartek, 05 października 2017 o 14:10, autor: 32 3054
Maria Stachowska zrezygnowała z mandatu radnej

Maria Stachowska z klubu radnych Nasza Wschowa Nasz Samorząd złożyła mandat radnej z powodów zdrowotnych. Teraz komisarz wyborczy ma dwa tygodnie na stwierdzenie wygaśnięcia mandatu. Po tym czasie postanowienie komisarza zostanie doręczone Marii Stachowskiej, wojewodzie oraz przewodniczącej Rady Miejskiej we Wschowie.

Informację o tym, że radna Maria Stachowska z powodów zdrowotnych zrezygnowała z mandatu radnej potwierdziła dzisiaj przewodnicząca rady Hanna Knaflewska-Walkowiak. Jeżeli komisarz wyborczy potwierdzi wygaśnięcie mandatu, to od daty ogłoszenia tej decyzji, wojewoda ma trzy miesiące na ogłoszenie wyborów uzupełniających. Z naszych obliczeń wynika, że najpóźniej uzupełniajace wybory do Rady Miejskiej we Wschowie odbyłyby się w połowie stycznia 2018 roku.

Radna Maria Stachowska startowała do Rady Miejskiej w okręgu 1.

(rak)

REKLAMA

Komentarze (32)

avatar
~Xyz
05.10.2017 12:37

I całe szczęście, tylko dlaczego tak późno? Ta osoba wogole nie powinna znaleźć sie w tym miejscu.

avatar
~ha
05.10.2017 12:48

Śmiechu warte. Radna Stachowiak ma wyrok na koncie. I to jest pewna informacja - prosto z sądu w Zielonej Gorze, a jednocześnie jedyny powód rezygnacji z mandatu radnej.

avatar
~ABC
05.10.2017 15:02

Takie bajki to możesz pisać wśród swoich najbliższych, bo nikt nie uwierzy w to co piszesz... Nawet z racji tego że każdy kto pracuje m.in w takiej placówce nawet jak Sąd nie pozwoli sobie na ujawnienie jakichkolwiek informacji... A jeśli dalej żyjesz w przekonaniu że Twa bajka jest prawdziwa, to możemy to łatwo sprawdzić... A co do osoby która jest głównym tematem tekstu, to do póki do póty ktoś nie ma prawomocnego wyroku sądu jest osobą nie winną. I nie oceniaj osób na temat których nie masz naprawdę mocnych i PRAWDZIWYCH argumentów, bo równie dobrze mogę napisać o Tobie że jesteś złodziejem albo pedof... z wyrokiem na koncie. A rzeczywistość jest całkiem inna. Niektórym to się wydaje że są bezkarni w internecie. Oby ta myśl kiedyś was nie zgubiła.

avatar
~Do ABC
10.10.2017 07:19

Sprawdź dokładnie. Wyrok się właśnie uprawomocnił !

avatar
~michaś
05.10.2017 13:19

Moim zdaniem bez sensu sporządzać nowe wybory w styczniu, przez 8 miesięcy urzędowania nowy radny nic nie zrobi a tylko kasę weźmie.

avatar
~Wschowianka
05.10.2017 13:21

Ta pani ma na koncie rozprowadzanie narkotyków ,bynajmniej jest o to podejrzana,.Pytanie ,co ta pani robi wogóle w tym miejscu.Już dawno powinna być usunięta z tego stanowiska.

avatar
~do redakcji
05.10.2017 13:39

radna ma więcej zdjęć pod artykułem niż Doda na Pudelku. Takie było to konieczne? Raczej małostkowe.

avatar
~Gekon
05.10.2017 14:09

I tak kończy się epoka odnowicieli od Miłosza Czopka. PS. Życzymy zdrowia.

avatar
~mieszkaniec miasta
05.10.2017 16:04

No nareszcie układ ratuszowy zostaje powoli rozbity . Zostało tam jeszcze parę figur które też należy rozliczyć i wymierzyć sprawiedliwość np tej ze S.K która w sposób karygodny sprawuje " pieczę " nad pracownikami . A co do Stachowskiej nie wypowiadam się o ludziach z (...) . Radziłbym tej osobie w tym sklepie w którym ona sprzedaje mydło i powidło umyć okna sklepowe (...)

avatar
~Fws
05.10.2017 16:16

Dilerów do więzienia a nie dzieciom cukierki sprzedawać.

avatar
~Agnieszka .K
06.10.2017 10:53

Kolejny przykład na zakłamanie tego patologicznego układu . O wiele lepiej by brzmiało " złożyłam mandat radnego z powodów osobistych " . Nawet na forum publicznym kłamstwa , niedomówienia a co za tym idzie rozwinięta patologia . I tacy " odnowiciele " pouczają wszystkich jak postępować i odnawiać samorząd " miejski . To jest szczyt hipokryzji . Miałam kilka razy tą panią widywać w ratuszu i powiem szczerze że to nie był przyjemny widok . Siedziała na krześle lub mówiąc dokładnie siedziała jak kwoka na jajach z podkurczonymi swoimi nogami na siedzisku krzesła . Taki widok to niestety jest uwłaczający dla tego co widzi i dla tej osoby która jest jakby nie było radnym miasta i kobietą . Takim nie miłym widokiem niestety podważa się zaufanie do urzędu jako organu państwa i samego urzędnika . Dobrze że to mamy już za sobą .

avatar
~Gość
07.10.2017 23:01

A co ma piernik do wiatraka.Bo siedziała jak kwoka.Siedziała jak wszyscy co tam urzëdują...Może miała tańczyć był by następny temat do komentowania.Żałosne

avatar
~do Gość
08.10.2017 08:11

Czytaj kolego ze zrozumieniem . " Siedziała na krześle na swoich podkurczonych nogach na siedzisku krzesła " to znaczy że siedziała na swoich podkurczonych nogach a te nogi były bezpośrednio na krześle na siedzisku i dopiero siedziała na krześle . Niestety nikt tam w ratuszu nie siedział tak jak ta osoba .

avatar
~do gościa
08.10.2017 06:35

Niestety masz rację. Jest grupa osób, wiadomo którego obozu politycznego, która wszystko, dosłownie wszystko, przypisze jako porażkę obecnej władzy i jej radnych. Czy oni naprawdę nie mają pojęcia, że ludzie widzą to całkiem inaczej? No ale to już jest ich problem.

avatar
~do -do gościa
08.10.2017 08:19

A ja nie zgadzam się z tobą . Urząd jaki by nie był nie może być pośmiewiskiem . W urzędzie muszą panować jakieś zasady . Ciekawe jak byś zareagował jak urzędnik do którego przyszedłeś załatwić jakąś sprawę nogi trzymałby na biurku ? . Tu też widok był podobny i uwłaczający z powodu że to była kobieta .

avatar
~Wyborca
08.10.2017 10:14

A co się dziwicie? Gdzie się dziewczyna miała kultury nauczyć? Przecież nie w swoim sklepie w którym osy latają nad pączkami a zaplecze myszami pachnie.

avatar
~Wschowianin
08.10.2017 12:02

Jeśli to wynik prawomocnego wyroku za dilerkę śmiercią to życzę szybkiej wyprowadzki ze Wschowy. Nie mam litości dla handlarzy śmiercią.

avatar
~Do Marysi
08.10.2017 20:10

Marysia. Głu(...), po co ci to było? Szkoda tylko twoich rodziców, to tacy pożądni ludzie.

avatar
~ext7
09.10.2017 20:01

Bez obrazy, ale czy WY... nie za bardzo lubicie znęcać się nad kimś, komu powinęła się noga? Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień - tak napisano przed wiekami.

avatar
~żałosny ext7
09.10.2017 22:41

Powinęła się noga? Bo policja zatrzymała i sąd skazał? Za handel narkotykami ? Powiedz to rodzinom dzieci uzależnionych od narkotyków.

avatar
~Artur
10.10.2017 07:00

Jej nie tylko " podwinęła " się noga na zakazanych roślinach . Ma ona jeszcze inne nie zgodne z prawem grzeszki .

avatar
~ext7
10.10.2017 16:07

Tak – powinęła się noga. A to ,że policja zatrzymała a sąd klepnął ,to fakt. Hmm...Znam przypadek ,gdzie policja zatrzymała gówniarza z jednym „jontem” (50 % tytoń + 50% zielska-nikt nie ważył zielska)sąd odklepał 1rok w zawiasach na 3 lata. Co ciekawe bardzo mało uwagi policja poświęca małolatom, co to bez opamiętania „łoją” piwsko, gorzałę i te specyfiki produkowane z trutki na szczury(zwane potocznie dopalaczami). Osobiście nie słyszałem żeby ktoś po wypaleniu „zioła” rozstał się z tym światem, w przeciwieństwie do dopalaczy ,alkoholu i twardych narkotyków. A rodzicom., których dzieci „wdepnęły” mogę powiedzieć jedno: Nie zdaliście egzaminu z rodzicielstwa!!.

avatar
~Adaś
11.10.2017 10:39

Witam Krzysiu, dawno nie wchodziłeś na "radio" co się z Tobą działo ? Odnośnie Pani radnej S. , .... no czymś musiała uzasadnić ? Co do dzieci/młodzieży to tak jak z czekoladą , jeden pomyśli o jej walorach a inny się tylko ubrudzi , ale na pewno (Polacy) lubimy się żywić współczuciem jak inny "tonie" ? Adaś

avatar
~ext7
13.10.2017 15:16

Cześć Adasiek! Hmm.. znamy się nie od dziś i doskonale wiesz ,że od czasu ,do czasu robię sobie taką przerwę „techniczną”, ot taką dla higieny. Bo ileż mogę czytać o sobie że: jestem głupkiem, lewakiem, moherem, prawicowym idiotą, etc. Właściwie to nie powinienem się dziwić, że zamiast sensownych argumentów padają inwektywy. Zauważyłeś zapewne, że „Kwadrans z KSIĄŻKĄ” otwarło ok. 250 osób, a tekst dotyczący „napadu na benzynową stację 10tys. Nie wiem ,czy ma to jakieś bezpośrednie przełożenie jak chodzi o stan umysłu mieszkańców NASZEJ gminy, ale coś w tym jest.

avatar
~do ext7
14.10.2017 12:01

A ja myślałem że jak czytasz książki to twoje wypociny które tu nam objawiasz będą merytorycznie uzasadnione i choć odrobinę logiczne . A tu wielka klapa panie ext7 . Czasem lepiej trzymać język za zębami niż pierdoły opowiadać i swoje wzniosłe objawienia . Czasem mam takie wrażenie że ty nie odbiegasz od tych co mają taki " stan umysłu "jak mieszkańcy naszej gminy .

avatar
~ext7
14.10.2017 22:30

ad."do ext7" Oj! „bidulo” gdybyś czytał i cokolwiek zrozumiał, to wiedziałbyś ,że ten mój post adresowany był nie do Ciebie? (adresatem był Adaś-nie ty) Ale nic to, jak już się odezwałeś i swe tezy postawiłeś ,żem jest niemerytoryczny, nielogiczny – pokornie proszę o uzasadnienie w/w.. Stawiam dwa dolary w czeku przeciwko dwóm orzechom, że chudzino nie podołasz!!

avatar
~do ext7
15.10.2017 08:23

Oczywiście że nie podołam za twoim " tokiem myślenia " . Otóż nie da się porównać dwa " towary " wykonane w różnych miarach i jednostkach SI .

avatar
~do ext7
15.10.2017 08:27

Mądremu wystarczy jedno słowo aby pojął o co chodzi . A drugiemu , pomyśl i dopowiedz sobie sam .

avatar
~Wschowiak
15.10.2017 11:07

Stachowska powinna oddać całą kasę z rady. Jak można brać pieniądze wiedząc, że jest się (...) i za chwilę będę aresztowana. Przestępca u władzy. To trzeba sumienia nie mieć.

avatar
~ext7
15.10.2017 15:35

ad „do ext7” Skoro nie podołasz za moim tokiem myślenia ,to po jaką cholerę czytasz i odnosisz się do moich postów (niekoniecznie do ciebie adresowanych)? Ja mam stabilny NICK zarejestrowany na Z.W, a Ty stosujesz protezę „do ext7”. Oczywiście to bardzo „praktyczne”, ale czy uczciwe.?? Ale nic to, pomimo ,że te Twoje komentarze wredne ,napastliwe są, to ja Tobie życzę wszystkiego dobrego. A jak zdarzy się cud i polubisz LUDZI., to być może łatwiej będzie o porozumienie. Cześć!!! Trzymaj się cieplutko. P.S Jeżeli moje komentarze , na ten czas irytują Ciebie ,to nie czytaj .

avatar
~do ext7
15.10.2017 19:58

Ja Tobie też życzę tego samego co Ty mnie . Ja lubię ludzi i moją intencją nie jest jak Piszesz poniżanie kogoś , rażą mnie Twoje komentarze z którymi często nie mogę się zgodzić .Ale żeby zaraz nazywać moje komentarze wredne i napastliwe ? . Skąd te stwierdzenia ? . Ja nikogo tutaj na tym forum nie obrażam inwektywami typu " komuch , lewak a już broń boże moherem lub prawicowym idiotą . To nie w moim stylu opluć kogoś obśmiać jeżeli już to najwyżej przemilczeć dany komentarz . Przecież fora służą do wymiany różnych myśli nie koniecznie tylko tych z jakimi ja się zgadzam . Każdy ma swoją rację i może ją wyrażać publicznie nie obrażając innych co mają inne zdanie na ten temat .

avatar
~do ext7
16.10.2017 08:57

Ty ext7 a od kiedy ty jesteś taki święty ? . Tak niedawno popisywałeś się " wiedzą " o Balcerowiczu i w sposób haniebny i niewybredny obrażałeś dokonania tego ekonomisty . To jest tylko jeden z przykładów ostatnio przytoczonych . A takich ekscesów w twoim wydaniu jest multum . Więc zacznij od siebie zamiast udzielać idiotycznych rad i pomysłów innym forumowiczom . A co do uczciwości to mam duże wątpliwości że posiadasz taką cechę charakteru .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaZaproszenie na otwarcie wystawy "Świadkowie minionych pokoleń"
21.02.20180 161
Świadkowie minionych pokoleń to wystawa archeologiczno-etnograficzna przygotowana z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia Muzeum Ziemi Wschowskiej, którą prezentowana będzie od 28 lutego do ...

Ogłoszenia

Stacja Kontroli Pojazdów
Stacja Kontroli Pojazdów
Oferuje usługi
działka budowlana
działka budowlana
Działka budowlana
REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl