Marcin Warcholak: Proponuję, jak najszybciej wyjechać ze Wschowy

Środa, 14 czerwca 2017 o 11:32, aktualizacja Piątek, 16 czerwca 2017 o 13:55, autor: 12 3963
Marcin Warcholak: Proponuję, jak najszybciej wyjechać ze Wschowy

Tuż po zakończeniu sezonu w Lotto Ekstraklasie spotkaliśmy się ze wschowianinem Marcinem Warcholakiem, zawodnikiem Arki Gdynia. W prawie godzinnej rozmowie Marcin opowiedział o swojej drodze do ekstraklasy, emocjach związanych ze zdobyciem Pucharu Polski oraz podsumowuje swój debiutancki sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Zapraszamy na pierwszą część rozmowy, w której rozmawiamy o tym jak dostać się do ekstraklasy. 

REKLAMA

Komentarze (12)

avatar
~Jan Kotwicki
14.06.2017 12:34

Dobrze się stało że tato Marcina nie sprzedawał lodów w najlepszym punkcie miasta. Łatwiej podjęto decyzję o wyjeździe ze Wschowy i dzięki temu objawiony talent mógł się w pełni rozwinąć. Wyjęcie z kontekstu i umieszczenie w tytule konkretnego zdania świadczy o unikalnym talencie redaktora i proponuję by (...), wyjechał ze Wschowy i swoje (...) realizował gdziekolwiek!

avatar
~zuo
14.06.2017 14:36

Szkoda że Pan nie wyjechał... Było by mniej bredni na portalu.

avatar
~zenek
14.06.2017 16:09

Czy Panu K można na stałe odmówić komentowania? Świat byłby piękniejszy.

avatar
~Janusz marketingu
14.06.2017 16:08

Clickbaitowy tytuł- gratki dla autora.... Brawo Endi!!!!

avatar
~do Kotwickiego
14.06.2017 18:12

Człowieku ,Ty siebie słyszysz ??? A co Ty robiłeś przez kilkadziesiąt lat we Wschowie ? Ja ci przypomnę !! Nie potrafiłeś nawet lodów sprzedawać ,nie mówiąc o jakiejkolwiek innej pracy .Siedziałeś na tyłku u Rodziców i nie robiłeś nic !! O przepraszam ,raz po raz zabijałeś prądem nutrie !! Na stare lata potrafisz tylko pleść bzdury i obrażać innych !!

avatar
~ZEB
14.06.2017 21:04

To naturalne , żeby rozwinąć talent trzeba wyjechać ze Wschowy bo tu nie ma ekstraklasy można co najwyżej grać w okręgówce.

avatar
~Jan Kotwicki
15.06.2017 08:20

Zgoda ZEB ! Ale sposób informowania o tym problemie jest czystą manipulacja. Mało tego! Jest nie w porządku w stosunku do udzielającego wywiadu. Umieszczenie słów wyjętych z kontekstu i zrobienie z nich tytułu jest sugerowaniem czegoś co Marcin by nie chciał powiedzieć.

avatar
~Piotrek
15.06.2017 00:42

Oglądnąłem cały wywiad... tak naprawdę :) Pozdro Marcin, masz rację - w sporcie 20 % to talent a 80 % to ciężka praca. Pracuj dalej a może spełni się Twoje prawdziwe marzenie i zagrasz w Legii.

avatar
~FWS
15.06.2017 13:24

Niedługo wszyscy wyjadą ze Wschowy :) zero czegokolwiek ... już nawet w weekend wieczorem we Wschowie PUSTKI, żywej duszy nie ma na ulicy :D

avatar
~qwerty
16.06.2017 10:03

Zrób coś żeby zainteresować ludzi młodzież. A jak nie masz pomysłu to nie narzekaj.

avatar
~M&M
16.06.2017 14:59

Super skromny i pracowity chłopak!Gratulacje! Wielu sukcesów!!!

avatar
~gązo
25.06.2017 10:56

Endi najlepszy z najlepszych ze wschowy. Pamietam go jakies 9lat temu kiwał wszystkich na boisku .