TworzymyGłos Regionu

Mała szkoła, wielki sukces

Piątek, 29 marca 2019 o 16:10, aktualizacja Środa, 03 kwietnia 2019 o 13:49, autor: 3 1399
Mała szkoła, wielki sukces

Z radością i dumą donosimy, że uczeń Szkoły Podstawowej w Siedlnicy - Błażej Kuliszak po raz drugi został Finalistą wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki dla uczniów szkół podstawowych z województwa lubuskiego.

Dzięki uzyskanym podczas konkursu wojewódzkiego dobrym wynikom, Edukacyjna Fundacja im. Prof. Romana Czerneckiego EFC skierowała do Szkoły Podstawowej w Siedlnicy zaproszenie Błażeja do grupy najzdolniejszych uczniów naszego regionu, zachęcając go do uczestnictwa w ich Programie Stypendialnym Horyzonty.

Fundacja zapewnia swoim beneficjentom możliwość nauki w wielu ciekawych szkołach oraz przestrzeń do samodzielnego rozwoju uczniów i ich zainteresowań. Programy stypendialne dają pomoc materialną na cały okres trwania nauki a otrzymywane wsparcie można przeznaczyć np. na pokrycie kosztów związanych z zakupem podręczników, wyżywieniem, pokryciem kosztów zamieszkania, umożliwiają również podjęcie dodatkowych zajęć czy rozpoczęcie nauki za granicą. Dzięki uczestnictwu w takim projekcie przed uczniem stają otworem nowe możliwości zaistnienia, jakie stawia im nowoczesny świat.

Jesteśmy dumni z Błażeja, podziwiamy Jego wiedzę oraz chęć i zapał do nauki.

Gratulujemy

SP Siedlnica

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~MT
30.03.2019 13:55

Brawo Błażej!

avatar
~Janinkak
01.04.2019 12:52

A kto uczył matematyki....... Gratulacje dla nauczyciela

avatar
~Jam to uczynił
01.04.2019 14:29

Gratulacje i dla Pana Postka I dla Błażeja :-)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl