Maciej Grabianowski: Wszystkim uczniom życzymy dużo wiary w siebie

Poniedziałek, 04 września 2017 o 16:08, aktualizacja Poniedziałek, 11 września 2017 o 09:26, autor: 0 1964
Maciej Grabianowski: Wszystkim uczniom życzymy dużo wiary w siebie

Biblioteka spełnionych marzeń, odnowiona pracownia informatyczna, przeniesiona w inne miejsce, a w byłej pracowni informatycznej nowa klasa fizyczno-chemiczna - to największe zmiany w Szkole Podstawowej nr 1 we Wschowie, dokonane podczas wakacji. 4 września informował o tym uczniów i nauczycieli dyrektor szkoły Maciej Grabianowski podczas uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Maciej Grabianowski przypomniał, że w czerwcu, kiedy kończono poprzedni rok szkolny, zapowiadał, że podczas wakacji szkołę czekają zmiany na lepsze.

- Dzisiaj z ogromną satysfakcją mogę poinformować, że w ciągu ostatnich dwóch miesięcy zdołaliśmy zrealizować zdecydowaną większość planowanych działań - mówił dyrektor.

Dyrektor SP 1 kierował również słowa do uczniów pierwszej klasy.

- Dołożymy wszelkich starań, abyście wśród nas czuli się dobrze - mówił - liczę na to, że starsi uczniowie wyciągną pomocną dłoń do swoich młodszych kolegów. Wszystkim uczniom życzymy dużo wiary w siebie i swoje możliwości oraz zdobywania wysokich ocen.

Podczas uroczystości głos zabrali również Miłosz Czopek, zastępca burmistrza oraz Małgorzata Miśkiewicz, przewodnicząca Rady Rodziców. 

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl