Lubuski Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych w Krośnie Odrzańskim

Czwartek, 09 listopada 2017 o 09:34, aktualizacja Poniedziałek, 13 listopada 2017 o 13:59, autor: 1 1147
Lubuski Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych w Krośnie Odrzańskim

Dnia 08 listopada 2017r. odbył się Lubuski Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych. Miejscem zawodów była hala sportowo-widowiskowa w Krośnie Odrzańskim. Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy we Wschowie reprezentowało sześciu zawodników z klubu „ BŁYSKAWICA” : Krzysztof Turowski, Michał Kowalczykowski, Paweł Ostrowski, Michał Ostrowski, Sebastian Nowak i Paweł Sienkiewicz.

Rozgrywki odbywały się w oparciu o podział zawodników na grypy sprawnościowe (ITS), płeć i wiek. Zawody zostały rozegrane w grach pojedynczych każdy z każdym w poszczególnych grupach. Turniej był doskonałą możliwością sprawdzenia umiejętności naszych sportowców na tle zawodników z ośrodków a także szkół znajdujących się na terenie całego województwa lubuskiego. Startowało 14 klubów sportowych Olimpiad Specjalnych.

Występ naszych dzielnych sportowców w Lubuskim Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych w Krośnie był bardzo udany. Nasi tenisiści zdobyli sześć medali, które dumnie mogły zawisnąć na ich piersi. Sześć przepięknych krążków powiększyło kolekcję medalową uczniów naszej szkoły.

  Wyniki turnieju:

II miejsce – Paweł Sienkiewicz grupa VI

I miejsce – Michał Kowalczykowski grupa IX

I miejsce – Michał Ostrowski grupa XIII

I miejsce – Paweł Ostrowski grupa XV

I miejsce – Krzysztof Turowski grupa XVII

I miejsce – Sebastian Nowak grupa XIX

Grażyna Grys

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~Wiki
14.11.2017 15:47

Brawo!!! Gratulujemy zwycięzcom i trenerce,tak trzymać Grażynko.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl