TworzymyGłos Regionu

Kwadrans z Książką: Elizabeth Strout, Bracia Burgess

Czwartek, 26 października 2017 o 17:20, aktualizacja Poniedziałek, 30 października 2017 o 15:54, autor: 4 965
Kwadrans z Książką: Elizabeth Strout, Bracia Burgess

Ponoć jest to odcinek historyczny, przynajmniej tak twierdzi współprowadząca program Małgorzata Wojnarowska. Dlaczego? Warto przekonać się o tym, oglądając dyskusję o książce Elizabeth Strout, Bracia Burgess.

- Ta książka jest pochwałą liberalnej demokracji, ale nie tylko samych jej procedur, ale również pochwałą czynnika ludzkiego, bez którego liberalna demokracja nie mogłaby funkcjonować tak, jak to przedstawia Elizabeth Strout - słyszymy w najnowszym odcinku programu Kwadrans z Książką. 

Ponadto prowadzący polecali książki: Moniki Sznajderman ,,Fałszerze Pieprzu", Natalii Fiedorczuk ,,Jak pokochać centra handlowe", Sarah Moss ,,Nocne czuwanie" oraz Philipa K. Dicka ,,Człowiek z wysokiego zamku".

Redakcja dziękuje Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Wschowa za pomoc w realizacji programu.

REKLAMA

Komentarze (4)

avatar
~Jan Kotwicki
06.11.2017 06:38

Ta para skrajnie lewicowych dyskutantów, od jakiegoś czasu stręczy nam równie lewicowych autorów i ich twórczość. Prześcigają się w obcmokiwaniu i wychwalaniu pod niebiosa, jednym słowem - piją sobie z dzióbków. Gdyby obok tych Państwa zasiadł ktoś obyty w znajomości normalnych, tradycyjnych, skutecznych i efektywnych mechanizmów społecznych to ja rozumiem że wtedy taka debata miała by sens. Trzeba przyznać że oficerowie rewolucji we Wschowie są niezwykle aktywni i skuteczni w działaniu - to ich prawo. Ale całe zło zaczyna się w szkołach i to jest rzecz niedopuszczalna!

avatar
~A.
06.11.2017 08:36

Takie czasy, że półki księgarń trzeszczą od wszelkiej maści liberalnego śmiecia. A plebs to kupi, bo nie myśli. Pocztą pantoflową jedna baba drugiej babie poleci, a weź przeczytaj bo to modne.

avatar
~Ai
06.11.2017 12:14

Żeby wiedziec co się krytykuje warto coś przeczytać i odnieść sie z zarzutami do książki.

avatar
~Do A.
06.11.2017 13:15

Masz rację w Polsce czytają głównie kobiety, co widać w komentarzach :) Zamiast tracić czas może poczytacie

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaFrekwencja na godzinę 12.00
21.10.20180 1346
Trwają wybory samorządowe, mieszkańcy wybierają wójtów,burmistrzów i prezydentów miast oraz radnych miejskich, powiatowych i wojewódzkich. Prezentujemy jak wygla...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl