TworzymyGłos Regionu

Krzepielów wreszcie z halą sportową

Wtorek, 09 października 2018 o 16:16, aktualizacja Wtorek, 06 listopada 2018 o 14:34, autor: 1 1820
Krzepielów wreszcie z halą sportową

Długie lata uczniowie Szkoły Podstawowej w Krzepielowie czekali na możliwość uprawiania sportu i realizację zajęć wychowania fizycznego w warunkach przystających XXI wiekowi. Ale dzisiaj nie muszą już się niczego wstydzić i z dumą mogą prezentować swoją halę sportową.

Dziewiąty października 2018 roku na długo wpisze się do annałów Szkoły Podestowej w Krzepielowie. To właśnie dzisiaj w obecności władz gminy i powiatu, radnego sejmiku województwa lubuskiego, przedstawiciela lubuskiego kuratora oświaty i całej społeczności szkolnej odbyło się uroczyste otwarcie hali sportowej w Krzepielowie. Kosztem ponad dwóch i pół miliona złotych powstała hala namiotowa z boiskiem wielofunkcyjnym oraz zapleczem sanitarnym, która będzie przez wiele lat służyć wszystkim, nie tylko uczniom szkoły. Jak podkreślał burmistrz Cezary Sadrakuła kończąca się właśnie kadencja jest wyjątkowa, bo w niej gmina postawiła na rozwój bazy sportowej przy szkołach. W ciągu czterech lat powstało zadaszone boisko w Starym Strączu i Krzepielowie, nowa hala w Ciosańcu, a także gruntowny remont przeszła sala przy Szkole Podstawowej w Sławie. Nim na krzepielowskie boisko wybiegną pierwsi sportowcy, przedstawiciele społeczności uczniowskiej złożyli ważne ślubowanie, w którym obiecali, że wszystkie zawody i rozgrywki będą na tej hali odbywać się w poszanowaniu zasad fair play. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzania, a już jutro przekażemy państwu materiał wideo.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~sportowiec zainteresowany
09.10.2018 22:39

A można prosić o jakieś zdjęcie hali sportowej?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaSiedlnicaMuzyczne popołudnie w Siedlnicy
22.05.20190 161
Sołtys wsi Siedlnica wraz z radą sołecką zapraszają na muzyczne popołudnie z okazji Dnia Matki
nazwa
Dzień Dziecka z OSP
21.05.20190 212

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl