TworzymyGłos Regionu

Konkurs na stylizację wieczorową rozstrzygnięty

Czwartek, 08 marca 2018 o 16:15, aktualizacja Poniedziałek, 19 marca 2018 o 09:47, autor: 7 4327
Konkurs na stylizację wieczorową rozstrzygnięty

Pierwszy międzyszkolny konkurs fryzjerski, tematyczne makijaże, stoiska z kosmetykami - to tylko nieliczne atrakcje, jakie czekały dzisiaj w I Zespole Szkół im. St. Staszica. Wszystko to wydarzyło się z okazji Dnia Kobiet, a pomysłodawczynią organizacji tego dnia była nauczycielka szkoły Monika Politańska.

Dzień Kobiet, zorganizowany w I Zespole Szkół im. St. Staszica wzbudził ogromne zainteresowanie tak mieszkańców miasta, uczniów, jak i nauczycieli. 

- Nie tak dawno skończyłam szkołę dla wizażystek i kosmetyczek - mówi Monika Politańska - dlatego postanowiłam wprowadzić tego dnia do szkoły trochę piękna.

Organizatorzy zaplanowali międzyszkolny konkurs fryzjerski. 

- Tematem konkursu była stylizacja wieczorowa - mówi organizatorka - efekty będzie oceniać Maia Dec Polaszek mistrzyni Polski w profesjonalnym makijażu, Hanna Knaflewska-Walkowiak przewodnicząca Rady Miejskiej we Wschowie, pani Julia Szpurka - fryzjerka ze Wschowa oraz Ewelina Przybyła - fryzjerka z Leszna.

Ostatecznie jury ogłosiło następujący werdykt: pierwsze miejsce dla Wiktorii Kubiak, drugie dla Izabeli Kokornaczyk, trzecie dla Mariki Rutkiewicz, czwarte miejsce zajęła Agata Koźlik, a piąte miejsce przyznano Joannie Piskorz. Specjalne wyróżnienie, przyznane przez Maię Dec Polaszek, otrzymała Paulina Klecha w postaci zaproszenia do stworzenia wspólnej sesji zdjęciowej.

Jak podkreślała Monika Politańska inicjatywa została dobrze odebrana szczególnie przez żeńską część społeczności szkolnej.

(rak/foto: martyna)

REKLAMA

Komentarze (7)

avatar
~Kotwicki Jan
09.03.2018 02:12

Ciekawy jestem do jakiego zawodu przygotowują takie imprezy? Mimo wszystko pocieszające są miny dezaprobaty dziewcząt siedzących na widowni. Liczę na to że kiedyś one nie tylko dadzą głos ale dosłownie rykną jak ranione zwierzątko - DOŚĆ!

avatar
~Zażenowana
09.03.2018 10:29

Panie Janie weź Pan coś ciężkiego i się porządnie łupnij, może coś się na dobre poprzestawia. Może Pan wytłumaczy dlaczego mamy ryczeć jak "ranione zwierzątko"? I dlaczego impreza w Pana mniemaniu ma przygotowywać do jakiegoś zawodu? Czy w takim razie impreza pod tytułem Dni Wschowy czy każda inna też ludzi do zawodu przygotowuje? Mam często wrażenie, że Pan plecie, żeby pleść. Współczuję Panu, bo życie musi Pan mieć nudne i tylko jad bezsensowny i nic nie wnoszący zostało Panu publicznie wylewać.

avatar
~absolwentka
09.03.2018 08:17

Super impreza, brawo Staszic! Pozdrowienia dla Pani Moniki :)

avatar
~Zen
09.03.2018 10:15

Do - "Kotwicki" - twój hejt sięga zenitu, nawet w DK nie potrafisz zachować się godnie ! Mam duże obiekcje do redakcji Zw , że rozpowszechniają tego rodzaju hejt , który tylko niszczy spoistość tej szkoły .

avatar
~Wyborca
09.03.2018 11:47

Szkoda czasu na Kotwickiego , on się tylko tą nienawiścią upaja i liczy na rozgłos . Mały karzeł , nic w życiu nie osiągnął i dlatego teraz nadrabia wylewaniem pomyj. Kup se dziwaku królika i zajmij się nim.

avatar
~Wyborco:
09.03.2018 13:34

Co złego uczynił Tobie królik, iż tak źle mu życzysz? Mniemam, że wiesz, czym zajmował się kiedyś ten pan.

avatar
~czara
09.03.2018 18:39

Mnie zachwyciła i urzekła dziewczyna cała w czerwieni. Wszystkie dziewczyny sprostały zadaniu jakie miały do wykonania. Gratulacje dla wszystkich.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaŚwiąteczne spotkanie przedszkolaków.
13.12.20180 440
12 grudnia w Niepublicznym Przedszkolu Sióstr Salezjanek we Wschowie odbyło się wyjątkowe spotkanie, w którym uczestniczyły dzieci wraz z wychowawcami ze wszystkich przedszkoli na te...
nazwa
Upamiętnili Wiec Polski
12.12.20181 967

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl