TworzymyGłos Regionu

Koncert noworoczny w Sławie

Sobota, 05 stycznia 2019 o 21:35, aktualizacja Wtorek, 22 stycznia 2019 o 18:46, autor: 7 1142
Koncert noworoczny w Sławie

Gościem i wykonawcą Koncertu noworocznego A.D. 2019 w Sławie był Andrzej Rybiński. W sobotni wieczór "Nie licząc godzin i lat" - bo pod takim tytułem odbyło się spotkanie - artysta sprawił, że nikt czasu nie liczył. Wszyscy oczarowani byliśmy wdziękiem artysty. Jak co roku organizatorem tego wydarzenia było Sławskie Centrum Kultury, a zapraszał na koncert oczywiście burmistrz Sławy - Cezary Sadrakuła.

W materiale przedstawiamy krótki fragment koncertu - kto nie był, będzie miał okazję dopiero za rok.

Mariusz

REKLAMA

Komentarze (7)

avatar
~Wschowa
05.01.2019 22:33

No i znów w Sławie potrafią pokazać jak zrobić coś fajnego. Byłam. Koncert klasa.

avatar
~@-wschowa
06.01.2019 12:16

Od kiedy takie muzykowanie uprawia się w kościołach...?, czy już w Sławie nie posiadają poważnej sali koncertowej by móc się bawić przy takim muzykowaniu....?. Kto płacił artyście, bo jak widać nie wierni....?. Mamy XXI wiek - światłych ludzi i duchownych - komu to jest potrzebne, że ołtarze zastępują/ wyręczają sceny estradowe i świetlice ????. Pomieszanie z poplątaniem !

avatar
~do powyższego
06.01.2019 13:03

też jestem ze Wschowy - powiem ci, że jest mi głupio za twój komentarz. A słyszałeś, że kto śpiewa, ten podwójnie się modli? W drugiej części koncertu wspólnie kolędowaliśmy. Widzisz, nie byłeś, nie wiesz a chlapiesz. Mam nadzieję, że teraz ci głupio, prawda? A co do zapłaty to słyszałem, że faktura przyjdzie do ciebie.

avatar
~@@@
06.01.2019 19:22

Wydaje mi się, że Świątynia Pana Boga jest do modlitwy, skupienia, kontemplacji i zadumy z Panem Bogiem....wydaje mi się ?. Miejsce muzyka tego czy innego na scenie.....wydaje mi się?. Panie/ni do "powyższego"....po co ta zapiekłość w dzień Trzech Króli ?

avatar
~Brawo
08.01.2019 10:28

Może Artysta uwielbia koncertować w kosciele

avatar
~Adaś
06.01.2019 23:05

Ad. "do powyższego" - forumowiczu......., gratuluję odwagi w komentarzu, tyle tylko powiem ........ niedawno z jednego ministerstwa wyszła propozycja ustawy ( już wycofana) mówiąca o przemocy w rodzinie, że jak raz ........ nawet mogłoby być i mocno i krwawo, to nie może mieć to mocy "zbrodniczej" ? No cóż, czy koncert "raz" w kościele, mocny w wyrazie i treści to już "zbrodnia" ? Gdzie jest katolicyzm a gdzie już czarna, wstydliwa "grupa" władzy ? Dzisiejsze słowa p. Nowackiej a za parę dni WOŚP to co ....... czy Oni to na dzisiaj zjawisko miłosierdzia i solidaryzmu czy coś co cenimy, że jeszcze są tacy co mają wszystkie przypisane sobie cechy nazywane - normalność ? Adaś

avatar
~do@@@
07.01.2019 13:32

kto śpiewa ten się modli.