TworzymyGłos Regionu

Koncert nad jeziorem w Lginiu

- Szymon Pejski i Łukasz Gorczyca

Niedziela, 31 maja 2020 o 13:41, aktualizacja Niedziela, 31 maja 2020 o 20:55, autor: 2 1780
Koncert nad jeziorem w Lginiu

Jedym z pierwszych wydarzeń w nowej rzeczywistości był koncert on-line Szymona Pejskiego oraz Łukasza Gorczycy na plaży nad jezioerm Lgińsko –Piosenki o miłości. Transmisja na żywo odbyła się dzięki współpracy CKiR z zw.pl oraz Kaja Komputer ze Wschowy.

Szymon Pejski to niezwykle utalentowany pochodzący z Łodzi wokalista, multiinstrumentalista, oraz autor tekstów. Po wielu występach na festiwalach oraz współpracy przy ścieżkach dźwiękowych do filmów nadeszła chwila na solowy album artysty.
Fani zespołu wysłuchali kompilacja piosenek z pogranicza rocka i popu w bardzo nastrojowym subtelnym wydaniu, choć nie zabrakło tez utworów z pazurem. Podczas koncertu artyści zapowiadali pierwszy singiel zatytułowany,,Tak Kochać ”
Muzyka: Szymon Pejski/ Ł. Gorczyca Sł. Szymon Pejski
Produkcja Muzyczna: Szymon Pejski/Łukasz Gorczyca
Muzycy – Szymon Pejski - Voc, Ac. Guitar, Keybord, Drums, Łukasz Gorczyca – Bass
 
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~ralf69
31.05.2020 17:28

Trzeba było taszczyć sprzęt i ludzi do Lginia mając we Wschowie wyremontowaną salę za 3mln? Tak wygląda racjonalne wydawanie kasy przez ckir! Mistrzowie!

avatar
~Zenek
31.05.2020 21:18

Na salę przyjdzie czas.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl