TworzymyGłos Regionu

Klub z Osowej Sieni na Mistrzostwach Europy

Środa, 10 lipca 2019 o 09:48, aktualizacja Środa, 17 lipca 2019 o 10:56, autor: 1 1055
Klub z Osowej Sieni na Mistrzostwach Europy

Mistrzostwa Europy w Biegach Górskich odbywały się w szwajcarskim Zermatt. Udział w tej imprezie wzięła Julia Ścisłowska, 16-letnia biegaczka klubu LLKS Osowa Sień. Podopieczna trenera Andrzeja Orłowskiego była najlepszą polską juniorką w gronie zawodniczej do 20 lat. Zajęła 38 miejsce.

Wymagającą była piękna trasa o długości 6 km. Meta znajdowała się na wysokości blisko 2600 metrów. Organizatorzy ulokowali finisz w miejscu z widokiem na Matterhorn, która zachwyca fotografujących ludzi. Zawodniczka z Dębowej Łęki udanie zadebiutowała w rywalizacji międzynarodowej.

Taki start to bardzo cenne doświadczenia, które z pewnością zaprocentują w rozwoju sportowym tej utalentowanej zawodniczki. - powiedział trener Orłowski.

Kierownikiem wyjazdu z ramienia PZLA był Andrzej Puchacz, który pochodzi ze Wschowy.

W najbliższym czasie Julia Ścisłowska wraz z Marią Ciemierzewską, będą rywalizować w Poznaniu na Mistrzostwach Polski U18,

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Mieszkanka
10.07.2019 10:49

Gratulacje Julia życzę dalszych sukcesów obyś wytrwala w tym co robisz.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl