TworzymyGłos Regionu

Kino dla młodszych i starszych

Czwartek, 12 września 2019 o 09:37, aktualizacja Piątek, 20 września 2019 o 21:52, autor: 0 616
Kino dla młodszych i starszych

Kino zawita do Szlichtyngowej. Dla uczniów szkół z terenu gminy odbędą się seanse dwóch filmów: "Magiczny dywan" i "Mamy talent!". Projekcje filmów odbędą się w sali widowiskowej w Zespole Świetlic przy ul. Głogowskiej 1. 

Uczniowie obejrzą dwa filmy. "Magiczny dywan" opowiada o chłopcu, który chciałby zwiedzić świat. Dostaje od sułtana latający dywan i zadanie odnalezienia wnuczki. Starsi uczniowie zobaczą "Mamy talent!". Opowiada on o młodzieżowym zespole, który chce wystąpić na festiwalu. O poszukiwaniach basisty i kierowcy, który dowiezie ich na miejsce. Nie będzie to łatwe, gdy zacznie ścigać ich policja.

Wydarzenie organizuje Biblioteka Publiczna w Szlichtyngowej wraz ze stowarzyszeniem Twórcze Horyzonty. Dofinansowanie pochodzi ze środków Powiatu Wschowskiego oraz Gminy Szlichtyngowa. Partnerem jest PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze.

"Magiczny Dywan" - 16.09. o godz. 11:00, 18.09. o godz. 10:00.
"Mamy talent!" - 16.09. o godz. 9:00.

(Foto: Gmina Szlichtyngowa)

   

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl