Kilometrowy korowód

Niedziela, 06 sierpnia 2017 o 11:33, aktualizacja Środa, 09 sierpnia 2017 o 12:25, autor: 0 1385
Kilometrowy korowód

Punktualnie o godzinie 15.00 głosem strażackiej syreny rozpoczął się tradycyjny korowód mieszkańców Sławy, organizowany w ramach święta miasta. Setki osób, które brały w nim udział oraz przynajmniej drugie tyle obserwujących w radosny sposób oznajamiali światu, że tego dnia Sława się bawi.

W korowodzie udział wzięli praktycznie wszyscy, a na pewno każdy, który tylko chciał. Były mażoretki, dwie orkiestry, przedszkolaki, uczniowie szkół, przedsiębiorcy, przedstawiciele wsi, stowarzyszenia i mnóstwo motocyklistów. Korowód ciągnął się na przynajmniej kilka kilometrów i robił niesamowite wrażenie. Kto nie mógł być wczoraj w Sławie niech zobaczy relacje wideo. A na naszym profilu facebook jeszcze więcej zdjęć z tego wydarzenia.

(red.)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaTym razem się uda? Odkupienie kina Hel wraca pod głosowanie
17.10.20179 598
Pomysł odkupienia budynku po kinie Hel ponownie wraca na sesję Rady Miejskiej we Wschowie. 26 października radni zdecydują, czy gmina odkupi nieruchomość od prywatnego właściciela. 

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl