Kilka remisów, Topola gromi

Poniedziałek, 09 października 2017 o 14:56, aktualizacja Czwartek, 12 października 2017 o 18:56, autor: 0 881
Kilka remisów, Topola gromi

Miniona kolejka rozgrywkowa w niższych klasach miała poważnie utrudnione zadanie, nie dość, że należało się podnieść po przejściu orkanu to za piłkarskie emocje w ten weekend odpowiadała Reprezentacja Polski. Kto jednak śledzi rozgrywki, w których grają drużyny z naszego powiatu na pewno nie mógł narzekać. Polecamy galerię, w której prezentujemy aktualne tabele, wyniki spotkań i rozkład gier w przyszłej kolejce.

W IV lidze Dąb Sława Balcerzak i Spółka w miniony weekend mierzył się z trzecią w tabeli Syreną Zbąszynek. Pomimo, że rywal do tej pory zebrał o kilka punktów więcej to spotkanie zupełnie po kontrolą miała drużyna ze Sławy. Wynik końcowy brzmiał 1:1, ale bardziej zadowoleni mogli być gospodarze bo Dąb kilkukrotnie raził nieskutecznością. Punkt zdobyty w meczu z drużyną z górnej części tabeli musi cieszyć, ale pewien niedosyt pozostał. Kolejne trzy punkty Dąb będzie miał szansę zdobyć w przyszłym tygodniu na swoim boisku w meczu ze Spójnią Ośno Lubuskie.

Korona Wschowa niestety ponownie zanotowała porażkę. Tym razem pogromcą drużyny ze Wschowy był Piast Czerwieńsk. Koroniarzom nie pomógł fakt rozgrywania meczu na swoim boisku i ulegli gościom 0:2. Kolejny mecz Korona rozegra na wyjeździe, a przeciwnikiem będzie Stal Jasień.

Wielkie emocje tej kolejki związane były z meczami na szczycie A-klasy. Co ważne w obu tych spotkaniach grały drużyny z naszego powiatu. Niestety najbardziej zadowoleni z przebiegu tej kolejki mogą być zawodnicy i kibice Pogoni Przybyrów. Pogoń wygrała 1:0 z MKS Orłem Szlichtyngowa, a punktami podzieliły się drużyny Dębu II Przybyszów i Sparty Łężyca. W związku z tym samotnym liderem została Pogoń, a dwa punkty mniej mają Dąb, Sparta oraz Drzonkowianka Racula. Trzeci reprezentant naszego powiatu, Avia Siedlnica zremisowała na wyjeździe z LKP Stypułów i wyprzedziła tę drużynę w tabeli. Za tydzień Avia spróbuje na swoim boisku zdobyć punkty kosztem MKS Orłem Szlichtyngowa, a Dąb II Przybyszów na wyjeździe zmierzy się z Ikarem Zawada.

Wzór z Reprezentacji Polski wzięła grająca w B-klasie Topola Łupice. Gracze z Łupic skopiowali wynik z czwartkowego spotkania i pokonali 6:1 Polonie Kiełcz. Można przypuszczać czy widząc taką wierność w odzwierciedlenie wyników reprezentacji Rober Lewandowski i spółka chcieli się odwdzięczyć i z Czarnogórą skopiowali wynik Sparty Sława, która również 4:2 pokonała Modrzew Modrzyca. Niestety porażki doznała Pogoń Wschowa, ulegając 4:3 Zorzy Nowe Żabno. W następnej kolejce Pogoń Wschowa na własnym boisku zagra z Topolą Łupice a Sparta Sława w Wierzbnicy zmierzy się z Błękitnymi.

(olek/ foto: 90minut.pl)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaZaproszenie na otwarcie wystawy "Świadkowie minionych pokoleń"
21.02.20180 134
Świadkowie minionych pokoleń to wystawa archeologiczno-etnograficzna przygotowana z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia Muzeum Ziemi Wschowskiej, którą prezentowana będzie od 28 lutego do ...

Ogłoszenia

Stacja Kontroli Pojazdów
Stacja Kontroli Pojazdów
Oferuje usługi
działka budowlana
działka budowlana
Działka budowlana
REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl