TworzymyGłos Regionu

Kacper Bąkiewicz srebrnym medalistą zawodów Fitness Mania Classic rangi Pucharu Świata

Środa, 24 października 2018 o 16:08, aktualizacja Wtorek, 30 października 2018 o 12:59, autor: 4 3760
Kacper Bąkiewicz srebrnym medalistą zawodów Fitness Mania Classic rangi Pucharu Świata

Kacper Bąkiewicz wywalczył drugie miejsce podczas zawodów Fitness Mania Classic organizowanych przez światową federację IFBB, które odbyły się w Czechach. Tym samym zdobył tytuł Wicemistrza Międzynarodowych zawodów Pucharu Świata.

Kacper Bąkiewicz pochodzi z Hetmanic. Obecnie mieszka we Wrocławiu, studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną, jest trenerem personalnym, byłym reprezentantem Polski w siatkówkę plażową,atletą marki suplementacyjnej Optimum Nutrition, oraz wielokrotnym medalistą zawodów kulturystycznych w Polsce i finalistą Pucharów Świata, odbywających się między innymi na Malcie.

 - W kategorii sportowca startowało kilkunastu zawodników, między innymi z Czech, Chorwacji czy Hiszpania. W finałowym starciu o tytuł mistrza zawodów Fitness Mania Classic 2018 uległem tylko zawodnikowi z Hiszpanii - Sergio Padilla Vidalowi, który na tych zawodach wygrał również kategorię Open i otrzymał kartę IFBB PRO - mówi Kacper Bąkiewicz.

Jest to niewątpliwie wielki międzynarodowy sukces, dzięki któremu 21-letni sportowiec zapiszę się w kartach Polskiej kulturystyki.

- Dziękuję przede wszystkim swojej rodzinie i najbliższym, którzy zawsze wspierają mnie w drodze po spełnianie kolejnych sportowych marzeń, trenerowi Krystianowi Wolskiemu, firmie Optimum Nutrition oraz chcę przekazać wszystkim, że warto celować jak najwyżej i walczyć o swoje marzenia, nawet jeżeli na samym początku wydają się one niemożliwe do spełnienia.

(rak/foto: zdjęcia zamieszczone za zgodą Kacpra Bąkiewicza)

REKLAMA

Komentarze (4)

avatar
~Dumna
25.10.2018 08:18

Brawo - gratulacje!!!

avatar
~Wschowianka
25.10.2018 09:10

Gratuluję Kacprowi oraz rodzicom !!! Brawo.

avatar
~Gość
25.10.2018 15:34

Dawaj Janusz, masz szansę tylko koszule zdejmij.

avatar
~Zibi
02.11.2018 21:07

Jak się ma takie geny to jest łatwiej :) brawo!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl