TworzymyGłos Regionu

Jakie są największe zalety szczoteczki Curaprox?

Wtorek, 06 marca 2018 o 12:55, autor: 0 860
Jakie są największe zalety szczoteczki Curaprox?

Wybór odpowiedniej szczoteczki do zębów odpowiadającej naszym potrzebom jest nie lada wyzwaniem. Rynek jest zalewany coraz to nowymi modelami różnych marek, oferującymi pracę w innowacyjnych technologiach. Nie każdy musi jednak zdecydować się na zakup elektrycznej, sonicznej bądź ultradźwiękowej szczoteczki do zębów. Pozostanie przy manualnej nie musi oznaczać gorszego poziomu higieny jamy ustnej, jeżeli we właściwy sposób się z niej korzysta. Bardzo istotny jest także jej odpowiedni dobór - szczoteczka musi być dostatecznie miękka, mieć dobrze ułożone włosie i wygodną rączkę. Przykładem takich produktów są szczoteczki marki Curaprox. Czym wyróżnia się oferta tej firmy?

Niezwykła szczoteczka manualna

Ten z pozoru zwykły przyrząd do higieny jamy ustnej charakteryzuje się niezwykłymi właściwościami. Rączka szczoteczki jest ośmiokątna, ergonomiczna i nie wysuwa się z dłoni. Pozwala to na precyzyjne operowanie końcówką w jamie ustnej. Niewielka główka szczoteczki składa się z równej długości włosia - od 1560 do 5460 włosków każda - o średnicy nawet 0,1mm. Dzięki temu jest ona wyjątkowo miękka - nie rani dziąseł, nie uszkadza szkliwa. Rodzaj zastosowanego w szczoteczce włosia CUREN nie twardnieje po kontakcie z wodą a dzięki jego wyjątkowo gęstemu ułożeniu - między zębem a szczoteczką występuje więcej punktów stycznych, co poprawia jakość oczyszczania zębów. Mimo tego, że wprawiana w ruch jedynie siłą naszych dłoni, szczoteczka Curaprox potrafi dokładnie wyszczotkować uzębienie.

 

Na rynku dostępne są trzy standardowe rodzaje szczoteczek Curaprox:

  • CS 5460:

- twardość: ultramiękka,

- ilość włókien: 5460,

- średnica włókna: 0,1mm;

  • CS 3960:

- twardość: super miękka,

- ilość włókien: 3960,

- średnica włókna: 0,12mm;

  • CS 1560:

- twardość: miękka,

- ilość włókien: 1560,

- średnica włókna: 0,15mm.

 

Szczoteczki Curaprox oferowane są w różnych atrakcyjnych wersjach kolorystycznych, które przykuwają uwagę swoim niebanalnym designem.

 

Dla kogo?

Choć szczoteczka Curaprox powstała głównie z myślą o osobach z chorobami przyzębia, nadwrażliwością zębów czy też krwawiącymi dziąsłami - z powodzeniem może korzystać z niej każdy. Mimo miękkiego włosia, doskonale oczyszcza zęby z osadów, masując przy tym dziąsła. Dzięki niewielkiej główce i wygodniej rączce, z powodzeniem można dotrzeć nawet do najdalszych zakątków jamy ustnej.

 

Nawet w dobie popularności urządzeń elektrycznych, sonicznych i ultradźwiękowych -  warto zerknąć w stronę szczoteczek manualnych marki Curaprox. Atrakcyjna cena, dobre wyniki w oczyszczaniu zębów płytki nazębnej oraz włosie wyjątkowo delikatne dla uzębienia i dziąseł sprawia, że staje się ona godnym konkurentem drogich, nowoczesnych szczoteczek.

REKLAMA
Komentuj Podziel się

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl