TworzymyGłos Regionu

Jakie rzeczy możesz wykonać w trakcie konsultacji online?

Poniedziałek, 16 listopada 2020 o 15:39, autor: 0 117
Jakie rzeczy możesz wykonać w trakcie konsultacji online?

W czasie pandemii koronawirusa, bardzo wiele osób zostało bez możliwości umówienia się na wizytę do lekarza, choćby rodzinnego. Dlatego też coraz więcej ludzi decyduje się na użycie osiągnięć nowoczesnej technologii i skorzystanie z telemedycyny, bądź konsultacji lekarskich online. Ta druga opcja cieszy się zdecydowanie większą popularnością, ponieważ nie trzeba czekać na połączenie z przychodnią, wystarczy tylko zapłacić za konsultację i  uzupełnić specjalny formularz z wywiadem zdrowotnym. W ten sposób można załatwić wiele spraw. Jakich?

  1. Możesz zamówić test na COVID-19 nie wychodząc z domu
  2. Możesz zamówić konsultacje lekarskie online z możliwością wystawienia e-recepty
  3. Możesz poprosić o wystawienie recepty na antykoncepcję
  4. To nie wszystko co możesz zrobić podczas konsultacji online!

Możesz zamówić test na COVID-19 nie wychodząc z domu

Na stronie zdalnaprzychodnia.pl można zamówić szybki test na koronawirusa. Jest to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób na to, aby dowiedzieć się, czy choruje się lub chorowało na koronawirusa. Szybkie testy w kierunku aktywnego/przebytego zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) – konsultacja online z wysyłką testu do wykonania pod kontrolą lekarza to pewność, że nie narazisz nikogo na ewentualny kontakt z tobą, jeżeli jesteś osobą zakażoną. Już teraz WYKUP KONSULTACJĘ + TEST NA KORONAWIRUSA i sprawdź czy jesteś zdrowy. Więcej informacji na stronie: https://zdalnaprzychodnia.pl/szybki-test-na-koronawirusa/.

Możesz zamówić konsultacje lekarskie online z możliwością wystawienia e-recepty

Jak najbardziej recepta online oraz konsultacje lekarskie przez Internet w innych sprawach, niż koronawirus także są możliwe. Jest to niezwykle proste w obsłudze. Wystarczy wykupić konsultację i wypełnić formularz zawierający wywiad zdrowotny, który dostaniesz na maila. Jest to doskonały sposób, szczególnie wtedy, gdy masz utrudniony dostęp do lekarza lub nie możesz skontaktować się z lekarzem, do którego chodzisz na co dzień. To jest także dobry sposób, gdy znajdujesz się poza miejscem zamieszkania lub gdy twoja sprawa jest pilna i nie możesz czekać w kolejce.

Możesz poprosić o wystawienie recepty na antykoncepcję

Poprzez konsultacje online z lekarzami, możesz także poprosić o wystawienie recepty na antykoncepcję. Zarówno tabletki antykoncepcyjne, jak i tabletka 72 po mogą zostać zapisane tobie na e-recepcie wydawanej po konsultacjach online. Ogromną zaletą takiej metody, jest łatwość uzyskania antykoncepcji zarówno hormonalnej, jak i awaryjnej. Oba typy antykoncepcji dostępne są tylko na receptę, a często na wizytę u lekarza trzeba czekać, co może być stresujące, w takich sytuacjach, jak pęknięcie prezerwatywy, czy wysunięcia się wkładki domacicznej. W takich sytuacjach każdy liczy na jak najszybsze uzyskanie i zrealizowanie recepty. A realizacja e-recepty jest niezwykle prosta – wystarczy w aptece podać farmaceucie swój numer pesel oraz 4-cyfrowy kod widoczny na recepcje przesłanej maile. Od 01.01.2019 każda apteka w Polsce musi realizować recepty zdobyte online.

To nie wszystko, co możesz zrobić podczas konsultacji online!

Szybki test na koronawirusa, skontaktowanie się z lekarzem, oraz wystawienie e-recepty na środki antykoncepcyjne, to nie wszystko, co możesz zrobić podczas konsultacji online. Podczas takich konsultacji, możesz także zasięgnąć opinii lekarza na temat łysienia androgenowego, czy też odchudzania. Możesz otrzymać specjalnie dla ciebie przygotowany jadłospis oraz zalecenia żywieniowe. Przez Internet jesteś w stanie załatwić w zasadzie wszystko.

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl