TworzymyGłos Regionu

Jakie drzewko led wybrać na zewnątrz

Wtorek, 04 grudnia 2018 o 12:44, autor: 0 656
Jakie drzewko led wybrać na zewnątrz

Przygotowując się do Świąt, ozdabiamy nie tylko wnętrza swoich domów, ale często także ich fronty lub ogrody. Poza zwisającymi z dachu, świecącymi girlandami oraz lampkami, oplatającymi pnie drzew, w pobliżu wejścia do domu warto ustawić pełne blasku drzewko LED. Taka dekoracja z pewnością wprowadzi nieco świątecznego klimatu i nada posesji wyjątkowego wyglądu. Pamiętajmy jednak, że przeznaczone do użytku domowego drzewka nie będą odpowiednie na zewnątrz. Zanim więc wybierzemy się na zakupy sprawdźmy, czym powinno wyróżniać się drzewko LED, by bez przeszkód móc umieścić je w ogrodzie.

Drzewko LED – na czym to polega?


Drzewko LED zachwyca blaskiem i przyciąga uwagę. Jego jedyną, niezwykle efektowną ozdobą są pełne uroku światełka, którymi pokryte są jego „gałązki”. Bombki i łańcuchy są zbędne, a samo drzewko po zmroku prezentuje się fenomenalnie. Dekoracje tego typu znajdziemy w sklepie YourHomeStory. Możemy wybierać spośród rozmaitych modeli, imitujących różne gatunki drzew. Sosna, klon, wierzba płacząca, a może bonsai? Możliwości jest mnóstwo, a wybór zależy od naszych upodobań. Jeśli chcemy wywołać spektakularny efekt, zdecydujmy się na dekorację o dużym rozmiarze. Przeznaczone do użytku zewnętrznego drzewka LED z reguły nie wymagają żadnych stojaków, czy dodatkowego sprzętu elektrycznego. Wystarczy podłączyć je do źródła prądu, by światełka rozbłysły ciepłym blaskiem. Stabilna podstawa chroni przed upadkiem, a giętkie, wykonane z elastycznego tworzywa gałęzie można dowolnie modelować. Niektóre modele zostały nawet wyposażone w materiał imitujący korę drzewa.

Drzewko LED do dekoracji zewnętrznej


Aby móc postawić świecące drzewko LED na balkonie, tarasie lub w ogrodzie, trzeba wybrać odpowiedni, przeznaczony do użytku zewnętrznego model. Dzięki technologii LED, dekoracja wyróżnia się długą żywotnością, sięgającą nawet kilkunastu lat. Zasilana prądem lub bateriami, jest energooszczędna i trwała. By uniknąć awarii, zdecydujmy się na model, wykonany z wysokiej klasy podzespołów. Zanim kupimy zewnętrzne drzewko LED świąteczne, zwróćmy uwagę na jego przewody. Powinny być zaizolowane, natomiast diody odpowiednio zabezpieczone. Dzięki temu niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak niska temperatura i opady deszczu lub śniegu nie stanowią ryzyka uszkodzenia dekoracji. Duże znaczenie ma także stopień szczelności. Dla instalacji zewnętrznych wynosi on IP44. Informacja o klasie ochrony znajduje się na opakowaniu produktu. Nierzadko niska cena skłania nas do zakupu tańszego modelu. Wcześniej upewnijmy się jednak, czy na opakowaniu widnieje znak CE, który oznacza, że produkt spełnia wszystkie wymagane normy jakości i bezpieczeństwa.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego https://yourhomestory.com.pl/

REKLAMA
Komentuj Podziel się

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWiadomościJan Pabierowski - zasłużony dla Województwa Lubuskiego
20.05.20191 255
Społecznicy, lokalni producenci żywności i trenerzy sportowi działający na rzecz społeczności lokalnej otrzymali Odznaki Honorowe za Zasługi dla Województwa Lubuskiego. Wyróżnie...
nazwa
Smaczna Noc Muzeów
18.05.20190 385

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl