TworzymyGłos Regionu

Jak spędzić czas w ferie we Wschowie?

Piątek, 02 lutego 2018 o 12:27, aktualizacja Wtorek, 06 lutego 2018 o 11:37, autor: 0 1480
Jak spędzić czas w ferie we Wschowie?

Ferie, kto z nas nie cieszył się na ten właśnie czas, relaksu i zabawy z dala od nauki? Pewnie wszyscy. Centrum Kultury i Rekreacji organizuje ferie PEŁNE ATRAKCJI! Zapraszamy na dwa tygodnie gier, zabaw, teatru i sportu w naszej Wschowie.

Od dnia 12.02 w województwie Lubuskim zaczynają się ferie, to dwa tygodnie wolności dla naszych pociech w związku z czym, CKiR we Wschowie postarało się, aby czas naszych pociech był jak najprzyjemniejszy i w pełni wykorzystany. Wystarczy tylko przyjść! Wstęp jest darmowy, a wszystko rozpoczyna się o godzinie 9 rano przedstawieniem teatralnym grupy "Maska" z Krakowa pt. "Na końcu świata... przygody Misia i Kacpra pirata". Samo przedstawienie to dopiero początek, bo przygotowane atrakcje przez całe dwa tygodnie oferują nam mnóstwo sportu w przeróżnej formie, tj. akademia tenisa stołowego, turniej w piłkarzyki, turniej piłki halowej oraz Zumba dla dzieci. Nie tylko sportem żyje nasze centrum kultury i rozrywki, bo do zaproponowania ma o wiele więcej, nie zabraknie tam warsztatów wokalnych, teatralnych i plastycznych. Znalazło się nawet miejsce na wycieczkę krajoznawczą (Leśniczówka Koczury) pt. "Ochronka dla zwierząt". Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z harmonogramem umieszczonym poniżej i zaplanowania sobie wymarzonych ferii w naszej pięknej Wschowie.

Udanej zabawy i do zobaczenia!

(koper)

zdj. CKiR

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaWe Wschowie wygrał Konrad Antkowiak. W II turze zmierzy się z Miłoszem Czopkiem
22.10.201846 4569
Według wciąż nieoficjalnych danych w I turze w wyborach na burmistrza Wschowy wygrał Konrad Antkowiak. Drugie miejsce zajął Miłosz Czopek. Trzeci wynik wyborczy zdobył Przemysław Gliński.

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl