Jak dokonać właściwego wyboru wózka wielofunkcyjnego?

Środa, 16 maja 2018 o 09:30, aktualizacja Środa, 16 maja 2018 o 09:38, autor: 0 189
Jak dokonać właściwego wyboru wózka wielofunkcyjnego?

Najważniejszym elementem branym pod uwagę w pierwszej kolejności, przy kompletowaniu wyprawki dla dziecka jest zakup odpowiedniego wózka. Najczęściej wybieranym przez rodziców wózkiem jest wózek wielofunkcyjny. Oczywiście rodzice mają do wyboru wiele różnych tradycyjnych oraz stylowych wózków głębokich z nieodpinaną gondolą oraz spacerowych, jednak kupując je osobno często narażeni są na większe koszty.

Najwygodniejsze wózki wielofunkcyjne mają wiele zalet, są to wózki z lekkim stelażem, składaną na płasko gondolą, które wraz ze stelażem zawierają mało miejsca. Wyposażone są w innowacyjne, praktyczne rozwiązania, dzięki którym z wózka korzysta się łatwo i przyjemnie, a sam wózek jest bezpieczny dla malucha.

Polecanym wózkiem wielofunkcyjnym jest wózek Espiro Next Manhattan, do którego można również wpiąć fotelik samochodowy. Jest to wózek szczególnie wyróżniony prestiżową nagrodą Kids Time w 2017 roku, na największych targach w Europie Środkowo-Wschodniej.

Produkt ten oceniony przez ekspertów z dziedziny artykułów dziecięcych, to gwarancja bardzo dobrego wyboru. Wózek Espiro Next Manhattan różni się od swojego poprzednika tym, że posiada dodatki z ekoskóry oraz śpiworek do gondoli Baby Shell, pełniące również rolę przykrycia na nóżki do spacerówki. Gondola wózka jest w pełni wentylowana, za pomocą otworów znajdujących się w spodzie gondoli. System ten idealnie sprawdzi się w ciepłe dni. Gdy niemowlę podrośnie, zaczyna je interesować to, co dzieje się poza wózkiem, dlatego spód gondoli można w prosty sposób regulować, przy okazji maluch może uczyć się siadać nie tylko w domu ale również na spacerze.

Pozycja półleżąca na pewno sprawdzi się też przy karmieniu dziecka poza domem w wózku. Gondola wózka jest składana nawet do płaskiej pozycji, co jest niezmiernie ważne przy pakowaniu auta na dłuższy wyjazd, każde wolne miejsce się wtedy liczy. Koła wózka są odpowiednio amortyzowane i pompowane, idealnie sprawdzają się na każdej nawierzchni. Do zestawu wózka Manhattan dołączone są: Folia przeciwdeszczowa na gondolę i spacerówkę, moskitiera oraz pakowna torba.

REKLAMA
Komentuj Podziel się

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaSławaDzieci zmierzyły się w Aquathlonie
21.07.20180 142
Już po raz 21. na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku rozgrywane są zawody w Triathlonie. 21 czerwca, w sobotę, ci najmłodsi i trochę starsi zmierzyli się w aquathlonie. Zmagania po...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl