TworzymyGłos Regionu

Jacek Smektała: Wasze sukcesy są również sukcesami waszych nauczycieli i rodziców

Piątek, 22 czerwca 2018 o 15:10, aktualizacja Środa, 11 lipca 2018 o 11:39, autor: 0 1735
Jacek Smektała: Wasze sukcesy są również sukcesami waszych nauczycieli i rodziców

- Zakończenie roku szkolnego niech będzie dla was okazją do zastanowienia się, czy ten czas wykorzystaliście należycie, czy talenty wam dane rozwijaliście na miarę możliwości. Musicie pamiętać, że wasze sukcesy są również sukcesami waszych nauczycieli i rodziców, a wasze porażki są także ich porażkami - mówił do uczniów podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego Jacek Smektała dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. F. Niewidziajły w Sławie.

22 czerwca o godzinie 10:00 w Publicznej Szkole Podstawowej im. F. Niewidziajły uroczyście zakończono rok szkolny 2017/2018. Dyrektor placówki Jacek Smektała przemawiając na placu apelowym, zachęcał uczniów do refleksji nad minionym rokiem szkolnym.
- Zastanówcie się, jaki to był rok dla was. Co poszło dobrze, co średnio, a nad czym jeszcze trzeba będzie w przyszłości popracować - mówił dyrektor szkoły.
Jacek Smektała gratulował wszystkim, którzy w tym roku odnieśli sukcesy: reprezentacji dziewcząt w piłce nożnej za zdobycie mistrzostwa województwa lubuskiego, czwórce finalistów wojewódzkiego konkursu recytatorskiego, laureatowi wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego oraz laureatom konkursów ortograficznych, pięknego czytania oraz wielu, wielu innych konkursów, które, jak mówił dyrektor, długo by jeszcze wymieniać. 
Gratulacje otrzymali również uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz stypendia szkolne. Dyrektor Smektała podkreślał zarazem, że uczniowie nie uczą się dla ocen, ale po to, by zdobyta wiedza i umiejętności były cennym potencjałem w kolejnych etapach życia. 
(rak/foto: damian)
REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl