TworzymyGłos Regionu

Iga nową mieszkanką naszego powiatu

Środa, 03 października 2018 o 10:45, aktualizacja Środa, 03 października 2018 o 10:47, autor: 0 600
Iga nową mieszkanką naszego powiatu

Wrzesień był kolejnym szczęśliwym miesiącem na oddziale ginekologiczno-położniczym Nowego Szpitala we Wschowie. Serdecznie miło powitać nam Igę Woś.

Każdy z rodziców przyzna, że nie ma większego szczęścia niż powitanie swojego dziecka na tym świecie. To szczęście spotkało rodziców Igi Woś, którzy być może jeszcze nie wiedzą co na temat imienia Iga głosi Wielka Księga Imion. Wyczytać tam możemy miedzy innymi, że Idze szczęścia i talentów jej nie brak. Iga wie, jak osiągnąć sukces i wytrwale na niego pracuje. Jest bardzo rozsądna oraz poukładana. Ponadto zaradna, obrotna i przedsiębiorcza. Zawsze doprowadza swoje prace do końca i doskonale rozporządza czasem oraz siłami. Cieszy się sporym uznaniem, a także sympatią otoczenia. Jest duszą towarzystwa, gościnną gospodynią i posiada mnóstwo znajomych. Bezinteresownie pomaga innym, dla każdego mając czas i gotowość do wysłuchania go. Nie zastanawia się nad ponoszonymi kosztami w tej kwestii. Jest prawdziwą przyjaciółką, przy której nie można się nudzić i nikt nie czuje się źle. Nie znosi bezczynności oraz marnowania czasu. My życzymy całej rodzinie przede wszystkim dużo zdrowia i miłości.

(red)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl